Trevor’u Canlandıran Aktör Steven Ogg, GTA 6 Hakkında Konuştu!

grand theft auto gta vr trevor steven ogg corridor

Grand Theft Auto V‘in 6. yılını doldurduğu şu zaman diliminde, oyun daha ilk günkü gibi güncel ve yok satmaya devam ederken, yandan ise Grand Theft Auto 6‘nın duyurulmasına odaklanmış durumdayız.

Birçok dedikodu ve söylentileri beraberinde getiren Grand Theft Auto 6 için, GTA 5‘te Trevor Philips‘i canlandıran Steven Ogg, GTA 6 hakkında konuştu!

the walking dead episode 810 simon ogg 1200x707 interview 1

Steven Ogg‘un verdiği bir röportaj sırasında yaptığı açıklamaya göre; “Rockstar Games’in oyunlarının satışlarının 7,8 yıl sürdüğünü” söyledi. Basit bir matematikle oyunun çıkış yılını tahmin edebileceğimizi de belirtti. Bunun haricinde ise başka hiçbir ayrıntıya girmedi.

Tahminlere göre Grand Theft Auto 6, 2021 senesinde yeni nesil oyun konsolları için piyasadaki yerini alacak ya da en geç 2023 senesinde tam Grand Theft Auto V‘in çıkışının 10. yılında karşımıza çıkması tahmin ediliyor.

Bu Jenerasyonun En Çok Satan Konsol Oyunu Grand Theft Auto V Oldu!

Steven Ogg, Grand Theft Auto V popülerliğinden sonra tüm dünyada bilindi ve sevilen bir karakter oldu. Zamanla Better Call Saul, The Walking Dead ve Westworld gibi popüler dizilerde karşımıza çıkan bir aktör oldu ve birçok yapımda yer aldı.

Ayrıca GTA hakkındaki paylaşımlarınızı buradan yapabilirsiniz!

4338
görüntüleme

4.85 oy