Rockstar Games GTA 5 İçin Güncelleme Yayınlayacak

GTA5Garaj

Oyuncular GTA V çıktığından bu yana oyundaki bir problemle boğuşuyor. Problem arabaların kaybolmasıyla ve geliştirmelerinin yok olmasıyla ilgili. Arabanın özellikleri geliştirilir, garaja konulur ve birkaç görev bitirilir, araba yok olur veya geliştirmeleri gider. Oyunda çok büyük bir sorun teşkil etmese de uğraşıp alıp emek verdiğiniz arabanızın yok olması can sıkabilir.

Rockstar Games’in birkaç saat önce yaptığı açıklamaya göre gelecek olan güncellemenin kaybolan arabaları geri getirmesi mümkün değil. Ama bundan sonra böyle bir şeyin yaşanması engellenmiş olacak.

Ayrıca Rockstar, bu sorunun bir karakterin, başka bir karakterin kişisel aracını kullandıktan sonra meydana geldiğini açıkladı. Gelecekte bunun yaşanmaması için çalıştıklarını belirtti.

Güncelleme yayınlanana kadar sorun yaşanmaması için alınacak önlemler anlatıldı. Güncellemeleri olan karakterden başka karakterler ile arabanızı garaja park etmeyin, garajda olan bir arabayı kullanmayın ve yeni varsayılan araba almayın önerilerinde bulunuldu.

4161
görüntüleme

4.18 oy