GTA Online’da Hayatta Kalma Modlarında Üç Katı Para!

GTA Online Simeon

Son dönemde Türk oyuncular tarafında tekrar popüler hale gelen GTA Online‘dan yeni haberler ulaşmaya devam ediyor. Son olarak geçtiğimiz günlerde yapılan duyuru ile GTA’nın Online kanadındaki Hayatta Kalma (Survival) görevlerinin belirli bir süre boyunca 3 katı para vereceği belirtildi.

Rockstar Games tarafından bildirilene göre Görev menüsünde yer alan 9 Hayatta Kalma haritasından herhangi birinde takım olarak girip, düşman dalgaları karşısında silahları ile bir süre direnen ekipler, oldukça güzel ödüller ile karşılaşacaklar.

Simeon Yetarian’ın Premium İşlerine 3 Yenisi Eklendi

Grand Theft Auto 5 ve Online’da yer alan karakterimiz Simeon Yetarian‘ın Premium görevlerine üç yenisi daha eklendi. Bildiğiniz gibi bir arabalarla ilgili ve bir Ermeni olan Yetarian oyunun teki modunda bir yan karakterken, Online’a geçtiğimizde bir ana karakter olarak iletişime geçiyoruz.

Görevlerin ilkinde Simeon’un özel bir müşterisinin, özel bir istek listesi için çalışıyoruz. Söylenene göre bu özenle hazırlanmış liste için oldukça sağlam bir ekip de gerekiyor. Ekibiniz ile birlikte kıyıda kalması fazla güvenli olmayan müşteriye istedikleri araçları getirmemiz lazım.

Yeni gelen görevlerden ikincisinde ise Simeon Yetarian’ın Rockford Tepeleri‘nde rastladığı boş evlerde gözüne birkaç aracı kestirdi. Alarm sistemleri ile korunan evlerden o araçları almanın tek yolu havadan giriş yapmak. Görevde bizden bir Cargobob bulmamızı ve araçları kaptığımız gibi götürmemiz isteniyor.

Yeni gelen son görevimiz ise oyuncuların oldukça sevdiği araçlardan biri olan MTL Brickade RV‘yi çalmaya çalışıyoruz. Kaybolan bir Brickade’i duyan Simeon, bizden Sandy Shores‘taki aracı bulup ele geçirmemizi istiyor.

1863
görüntüleme

4.36 oy