Grand Theft Auto 6 fragmanı daha erken gelebilir!

gta 6 fragmani bekleneden daha erken bir tarihte yayinlanabilir technopat oyun

Rockstar Games, geçtiğimiz şubat ayında yeni bir Grand Theft Auto oyununu geliştirdiklerini resmi olarak duyurmuştu. Bu oyunun kuşkusuz Grand Theft Auto 6 (GTA 6) olduğu tahmin ediliyor ve beklentiler de bu yönde. Bu açıklamanın ardından da tüm gözler GTA 6 fragmanına dikilmiş durumda. Bu duyuru fragmanına dair önemli bir gelişme yaşandı.

Yaklaşık 2 milyon aboneye sahip olan ve Rockstar tarafından da takip edilen KRYPTO9095 adlı müzisyen, Twitter hesabından ”GTA 6 Geliyor!” şeklindeki paylaşımıyla büyük yankı uyandırdı. Henüz konuyla ilgili geliştirici ve yayıncı firma tarafından resmi bir açıklama yapılmazken, müzisyen YouTube kanalının kapak görselini de GTA 6 logolu bir görselle güncelledi.

Ardından da El Nitro 56 isimli Youtuber, GTA 6 Leak hesaplarına vermiş olduğu demeçlerde KRYPTO9095 ile beraber GTA 6 müziklerini bestelediklerini ifade etti. Aynı zamanda söz konusu YouTuber serinin yeni oyununun tek bir şehirde geçeceğini ve iki farklı zaman dilimini ele alacağını belirtti.

Ayriyeten ortaya çıkan bazı raporlara göre 16 Mayıs 2022 tarihinde bu duyurunun bir fragman ile yapılabileceği söylendi. Gelişmeleri her oyuncu gibi, bizler de sabırsızlıkla bekliyoruz…

FRh1T7CXMAAfLIS
1525
görüntüleme

51 oy