GTA Online’a Tek Kişi Yapılabilen Büyük Soygun Güncellemesi Geliyor

The Cayo Perico Heist

GTA 6’yı beklediğimiz şu günlerde, Rockstar Games’den yeni bir haber geldi. Söz konusu haber GTA 6 için olmasa da, GTA: Online oyuncuları arasında coşku ile karşılandı. 15 Aralık’ta gelecek The Cayo Perico Heist güncellemesi, GTA Online için yapılmış olan en büyük güncellemelerden biri olacak. (2013’den beri güncellemeler yapılıyordu, ama duyuruya göre bu, en büyüğü ve detaylısı olacak) Yeni bir ada, farklı radyo istasyonlarına ek olarak oyuncular yeni, silahlı bir denizaltı da kullanabilecekler.

GTA Online İçin Dev Yeni Güncelleme Duyuruldu!

The Cayo Perico Heist 2

Söz konusu olan güncellemenin getirdiği en büyük yeniliklerden biri ise, eklenen soygun görevi olacak. Çok büyük bir “iş” olan bu görevi oyuncular isteklerine göre kendi başlarına ya da arkadaşlarıyla birlikte tamamlayabilecekler.

Yeni soygun, The Cayo Perico adlı adada gerçekleşecek. GTA Online oyuncularının iyi bildikleri üzere eskiden soygunlar için birden fazla oyuncu gerekirdi, ancak Perico soygunu için tek kişi başarabilmek de mümkün olacak. Ancak istenilirse toplamda 4 oyuncu olmak kaydıyla soygunun gerçekleştirilebilme ihtimali de var. Eskisi gibi oyuncular kendi tanıdık arkadaşlarıyla ya da online olan başka oyuncularla da işi gerçekleştirebilecekler.

Soygunda büyük bir uyuşturucu çetesi ile uğraşılacak. Adanın çok iyi korunduğu bilgisini de göz önüne alırsak, oyuncuların işi bir hayli zor olacak. Ancak oyuncular başarabilirlerse çaldıkları altın, sanat eserleri ve uyuşturucu parası ile zengin olabilecekler.

Aslında çok söylemeye gerek yok ama bu güncelleme ile oyuncuların tanışabileceği yeni karakterler de oyuna eklenmiş olacak. Üç gizemli karakterden söz edilse de, kimlikleri açıklanmış değil. (Dedikodulardan biri de Tommy Vercetti’nin bu kişilerden biri olduğu ancak doğrulanmış bir bilgi değil)

The Cayo Perico Güncellemesinin Kısa Fragmanı Yayınlandı:

Radyo istasyonlarına gelen güncelleme ise yine çok olumlu olarak karşılandı. Yıllardır aynı şarkıları defalarca dinleyen GTA Online oyuncularını mutlu edecek bir haber 🙂 Rockstar Games’in duyurduğu üzere, radyo istasyonlarına yüzden fazla yeni şarkı eklenecek.

Rockstar Games, çıkaracağı bu güncelleme ile bir süredir özellikle sosyal medyada yankılanan “GTA Online öldü” söylemlerine de kendine has bir şekilde cevap vermiş olacak. Ayrıca sadece bu güncelleme değil, Aralık ayı boyunca oyunu oynamaya devam eden oyunculara çeşitli ödüller olabileceği de belirtildi. GTA 6 olmasa da, en azından güzel denilebilecek bir yılbaşı hediyemiz oldu. 🙂

5103
görüntüleme

4.65 oy