GTA Online: “Beach Bum” Paketi Çıkıyor!

Beach Bum

Evet, bu paketin yakın bir zamanda çıkacağını bu ay öğrenmiştik. Artık çıkış tarihi de belli olmuş oldu. 19 Kasım Salı günü çıkıyor! Bu indirilebilir paket oyunculara ücretsiz olarak sunulacak. Ve birçok yeniliği beraberinde getiriyor. GTA Online için yapılacak 1.06 güncellemesi ile beraber paket aktif olacak.

Bu pakette yeni görevlerin ve silahların yanısıra yeni kıyafetler, araçlar, dövmeler ve saç stilleri de ekleniyor. GTA Online’ın eskisinden daha da eğlenceli olacağı kesin. 🙂

4 yeni araç ekleniyor, bunlar BF Bifta (kumsal arabası), Canis Kalahari (off-road arazi aracı), Bravado Paradise (sahil kamp arabası), Speeder (hız botu). Bu araçlar hem GTA Online‘da hem de GTA 5 Hikaye modunda geçerli olacak. Bu araçları oyundaki internet sitelerinden satın alabileceksiniz, southernsanandreassuperautos.com (kara araçları için), docktease.com (deniz araçları için).

Rockstar Beach Bum paketinden birkaç ekran görüntüsü yayınladı:

Beach Bum’ın getirdiği bir sürü yenilik var, Rockstar yeni DLC hakkında daha fazla bilgi verip, bu yeniliklerden en beğendiklerini bizlerle paylaşmış.

  • Grass Route II (Yarış): Grass Route yarış modunun devamı olarak eklenmiş, Zancudo Nehri’nin kuzey kıyısından başlayıp North Chumash’ın sahiline kadar yarışıyorsunuz.
  • Survival on Del Perro Pier (Survival): Yeni Survival modu Del Perro İskelesi’nde geçiyor, dönme dolapta düşmanlarınızı öldürüp hayatta kalmaya çalışıyorsunuz.
  • View of Vespucci (Paraşütçülük): Bu paraşütle atlama modunda 2,980 feet yukarıdan atlayıp, Vespucci Sahili’nden süzülerek rekreasyon merkezinin basketbol sahasına inmeniz gerekiyor.
  • Paleto Beach (Team Deathmatch): Sessiz ve sakin olan Paleto kasabasında takımınız ve karşı takım olarak çatışmaya giriyorsunuz. Bu Team Deathmatch modu 4-8 oyuncu destekliyor.
  • Sundae Driving (Motor Yarışı): Vespucci Sahili’nde geçen bir motor yarışı.

Ve son olarak, GTA Online’a yeni eklenecek olan iki silah var. Biri SNS tabancası, diğeri de bir yakın dövüş silahı olan kırık şişe. SNS tabancasının boyutu çok küçük ve yakındaki hedefler için ideal. Eğer çok yakından saldıracaksanız kırık şişeyi tercih edebilirsiniz.

2300
görüntüleme

00 oy