GTA: Online Bahar Güncellemesi Geliyor!

GTAOnline

Rockstar, GTA Online için yeni bir güncelleme duyurdu. Adı da Bahar Güncellemesi. Bu güncelleme bu sefer bizlere bir sürü olanaklar sunacak ve yeni özellikler eklenecek. Güncellemenin çıkış tarihini henüz kestiremiyoruz. Şu kesin söyleyebiliriz ki, dolu dolu bir GTA: ONLINE güncellemesi geliyor! Bu bahar güncellemesinde aylardır beklediğimiz bir özellik olacak!  Detayları aşağıdan bulabilirsiniz.

İlk özelliğimiz High Life Uptade'i ile gelecek olan garajınıza fazladan araba koymak. Artık birden fazla garaj alabileceksiniz. Yeni arabalarınıza "Merhaba" deme vakti.

İlk özelliğimiz High Life Uptade’i ile gelecek olan garajınıza fazladan araba koymak. Artık birden fazla garaj alabileceksiniz. Yeni arabalarınıza “Merhaba” deme vakti.

BAHAR GÜNCELLEMESİ İLE GELECEK OLAN YENİLİKLER:

High Life Güncellemesi: Bu güncelleme Los Santos‘daki ev ve garajlarınızı genişletme özelliği sunuyor. Artık birden fazla ev ve garaj dahil 2 mülkünüz olacak. Bu gerçekten oyuncuları rahatlatacak. Ekstra olarak yeni silah, yeni kıyafetler, Dinka Thrust motosikleti ve 2 yeni araba geliyor.

Kendi Capture Modunuzu Yaratma: Artık kendi Capture modunuzu kendiniz oluşturabilirsiniz. Bu sayede kendiniz savaşa uygun bölge bulabilir ve kendi savaş alanınıza istediğiniz silah ve nesneleri ekleyebilirsiniz. Eğer güzel bir Capture yaparsanız, Rockstar bu yaptığınız haritaları onaylayacak ve oyuna ekleyecek.

Soygunlar: Aylardır tüm GTA evreni tarafından merak edilen, SOYGUNLAR BU BAHAR DÖNEMİ İÇERİSİNDE GELİYOR! Çetenizi kurmaya hemen başlayın ya da başka kullanıclar ile oynamaya hazır olun. Daha fazla bilgi için bizi takip edin.

Ve bu yıl içerisinde GTA V ve GTA: Online daha çok tatil temalı güncellemeler ve hikaye modu DLC’leri gelecek.

Eclipse bulvarında yarışan Dewbauchee Massacro ve Pegassi Zentorno.

Eclipse bulvarında yarışan Dewbauchee Massacro ve Pegassi Zentorno.

Her güncellemede her silah geldiği gibi bu güncellemede de silah geliyor. Fakat bu sefer sadece 1 adet geliyor. 🙁

Çok yakında, Ammu-Nation'da!

Çok yakında, Ammu-Nation’da!

Bu büyük özelliklerin ardından, oyuna küçük eklemeler de yapıldı. Yapılan eklemeler gerçekten güzel olmuş. İşte yapılan o eklemeler;

  • Kullanıcılar, soygun yapacağı zaman Lester’ı arayacaklar ve Lester’da polislerin görmezden gelmelerini sağlayacak ve böylece daha rahat yer soyacaksınız.
  • Paraşüt, yarış, ölüm maçlarında ve diğer işlerde artık 4 kişiden fazla kişi bağlanırsa GTA$ daha yüksek gelecek.
  • Oyunu hala eşit tutmak için Rockstar, tüm RP ve para kazanma açıklarını kapayacak. Eğer RP hilelerine modlarla, hacklerle, DNS’lerle katılıp kastıysanız, Rockstar RP’nizi düzeltecek ve eski haline getirecek. Eğer görevleri herhangi bir hile/mod ile kasmadığınız takdirde yine de fazla biçimde RP veya para geldiyse bunlardan etkilenmeyeceksiniz.
  • Kullanıcılara ödül olarak, herhangi bir göreve geri dönüş bildirirseniz fazladan RP ve para kazanacaksınız.
  • Yarışlara artık “Non-Contact” özelliği  geliyor ve bu özellik ile bir birine çarpma ve yoldan atma sorunları ortadan kalkıyor. Diğer kullanıcılar hafif bir şekilde transparan gözükecek fakat bu sadece kullanıcılar arası. Yani bu demek oluyor ki, trafikteki arabalara hala çarpabilirsiniz. 🙂
4100
görüntüleme

11 oy