GTA 6’nın Ekran Görüntüleri Sızdırıldı Mı?

GTA6 Sizinti Reddit

Piyasaya sürülmesinin üstünden yıllar geçmiş bile olsa hala yüz binlerce oyuncu tarafından aktif bir şekilde oynanmaya ve güncellenmeye devam edilen GTA 5’in devam oyunu olacak GTA 6 hakkında sızıntı görüntüler ve bilgiler gelmeye devam ediyor.

Grand Theft Auto serisinin son ve beşinci oyununun yayınlanmasının üzerinden yedi yıl geçmiş olmasına rağmen, yapımcı Rockstar Games’den serinin yeni oyunu hakkında hala bir açıklama veya bir ipucu gelmemiş bulunuyor.

GTA 6 Sızıntısı Kısa Süre İçerisinde Kaldırıldı!

Bahsettiğimiz bu sessizliği internet üzerinde yayılan söylentiler ve doğrulanmamış sızıntılar bozuyor. Geçtiğimiz günlerde ise bu sızıntılara bir yenisi eklendi. Bir Reddit kullanıcısı yaptığı bir paylaşım ile GTA 6’ya ait olduğunu iddia ettiği 3 fotoğraf paylaştı.

GTA6 Sizinti Reddit1

Paylaşılan görsellere baktığımızda oldukça düşük kaliteli ve telefon ile çekildiklerini görüyoruz. İlk fotoğrafta eski bir Chevrolet marka polis aracını görürken, ikinci görselde bir oyun karakterini yan açıdan görüyoruz. Ayrıca bu fotoğrafta ekranda yer alan yazılardan bunun bir ön sürüm olduğu anlaşılıyor.

GTA6 Sizinti Reddit2

Üçüncü fotoğrafta ise uçak pistinde olan bir yolcu uçağı görüyoruz. İkinci fotoğrafın aksine bu görselde mini haritayı ve FPS gibi oyunun teknik değerleri de görünüyor. Maalesef bu teknik değerler okunabilecek kalitede değil.

GTA6 Sizinti Reddit3

Kullanıcının bu fotoğrafları paylaşmasının ardından hem bu görsellerin bulunduğu gönderi hem de kullanıcı hesabı yetkililer tarafından silindi. Böylece oyunculara göre bu görüntülerin gerçekten Grand Theft Auto VI’ya ait olduğu şüpheleri daha da arttı.

2381
görüntüleme

4.29 oy