GTA 6, Vice City’de mi Geçecek?

Bugün başka bir dedikodu video ile karşı karşıyayız. “HoldTheKnife” adlı YouTube kullanıcısının yüklediği videoda GTA 5’teki ilginç yeni bir easter egg gösteriliyor, ve kendisi GTA 6’nın Vice City’de geçeceğini iddia ediyor.

Video’nun sonunda cep telefonundan “www.vicecity2.net” adresine girildiğinde mors kodları çıkıyor. İngilizce’ye çevrildiğinde “Vercetti 2017’de geri dönecek, hazır olun, korkmayın.” mesajı ortaya çıkıyor.

Bu easter egg’in gerçek olup olmadığı bilinmiyor, ama gerçek olmadığını gösteren bazı noktalar var. İşte bizim farkettiğimiz bazı noktalar:

  1. Videodaki mors kodlarının göründüğü aynı sayfaya “www.altruistsunite.com” adresinden ulaşılıyor, ve Vercetti ile ilgili bir mesaj yok.
  2. HoldTheKnife isimli kullanıcının daha önce yaptığı birçok sahte video var. Bu videonun da sahte olma ihtimali çok yüksek.
  3. Bildiğimiz gibi oyundaki tüm web sitelerinin gerçek domain adresleri Rockstar tarafından alınmış durumda, ve girildiğinde Rockstar’ın sayfası açılıyor. Ancak “vicecity2.net” adresi belli bir sayfayı açmıyor ve whois bilgileri gizli.

Grand Theft Auto 5’te Vice City İzleri

Bu video sahte de olsa GTA V’te farklı Vice City izleri de mevcut. Gelin bunlara göz atalım.

#1 Love Fist Tişörtü

GTA 5 Love Fist

#2 “White Widow” Dükkanında Vice City

GTA 5 Vice City White Widow

#3 “I  <3 Vice City” Havlusu

GTA 5 Vice City Towel

#4 Vice City Sendromu

Vice City Sendromu

#5 GTA 5 Reklam Panolarında “Vice City Kızları”

GTA 5 Vice City Billboard
11623
görüntüleme

34 oy