GTA 6 Gün Geçtikçe Yaklaşıyor

Daha önce Grand Theft Auto oynamış veya oynamamış çoğu oyuncunun merakla beklediği GTA 6 hakkında yeni haberler ve söylentiler gelmeye devam ediyor. TezFunz2 isimli Twitter kullanıcısının belirttiğine göre GTA 6 ve Playstation 5 hakkında yeni gelişmeler var.

Twitter kullanıcısı ilk olarak yeni GTA oyunu hakkındaki öğrendiklerini paylaştı. Eskiden Rockstar Games‘de çalışan ve ünvanı Junior Vehicle Artist yani giriş seviyesi araç sanatçısı olan biri, özgeçmişine GTA 5 ve GTA 6 için konsept araçlar yaratma konusunda çalıştığını yazdı. Aynı ismin Red Dead Redemption 2‘de yer aldığı ve oyunun teşekkür listesinde isminin yer aldığı belirtildi.

PlayStation 5’ten de Haberler Var!

PS5 Konsept

Bu haberlere bağlantılı olarak ise PlayStation 5‘ten de yeni haberler var. Avrupa ülkelerinden birinde tanınmış oyun geliştirici bir firmalarında çalışan geliştirici Pastebin üzerinden PS5 hakkında iddialarda bulundu.

TezFunz2 ise attığı Tweet’in devamında bu geliştiricinin PlayStation 5‘te yer alacak oyun projeleri üzerinde çalıştığı bir röportaj ile onaylandığını belirtti. Geliştiricinin paylaştığı detaylara göre PlayStation 5, 2020‘nin yaz aylarında gelecek ve yaklaşık 500 dolar bandında bulunacak.

Yayınlanan detaylardaki oyunlara baktığımızda ise Sony‘nin sevilen oyunu Last Of Us 2‘nin Remastered hali, yeni bir Gran Turismo oyunu, PUBG‘nin Remastered halinin yanında GTA 6 hakkında da bilgiler paylaştı.

GTA 6 Nerede Geçecek?

Yeni GTA oyununun 2020’nin tatil sezonunda piyasaya sürülebileceğinden ve hikayenin iki şehirde geçebileceğinden bahsetti. Bu şehirleri ise Miami (Vice City) ve New York (Liberty City) oluşturuyor. Ayrıca, Sony’nin oyun için 1 aylık bir ayrıcalık sağlamayı planladığını da ekledi.

2206
görüntüleme

4.37 oy