Grand Theft Auto IV Complete Edition’ın Türkçe Yaması Artık Hazır!

Rockstar Games, geçtiğimiz günlerde Steam‘de yer alan Grand Theft Auto IV ve Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City oyunlarını kaldırmış ve geçtiğimiz saatlerde bu oyunları tek bir pakette derleyerek Grand Theft Auto IV: The Complete Edition‘u piyasaya sürmüştü. Bu konuyla ilgili tüm detaylara buradan bakabilirsiniz.

Şu an ise Grand Theft Auto IV: The Complete Edition‘ın Türkçe yaması yayınlandı. Bu Türkçe yama paketi, Rockstar Games’in seneler sonra Steam ve kendi oyun platformu olan Rockstar Launcher için yeniden oluşturulmuş olan Grand Theft Auto IV: The Complete Edition için entegre edilmiştir. Çeviriler, çeşitli çevirmenler ve çeviri grupları ile tamamlanmıştır!

Grand Theft Auto IV’ün Türkçe yaması Oğuz Gürsel ve Tayfun Kumaş’a aitken, The Lost and Damned’in Türkçe yaması Türkçe Oyun ekibi, The Ballad of Gay Tony’nin Türkçe yaması GTATurk ekibi ile tamamlanmıştır. 

Türkçe yamayı buradan ücretsiz olarak indirebilir ve Türkçe yama ile ilgili tüm detaylara yine aynı linkten bakabilirsiniz.

GTAIV0
GTAIV1
GTAIV2
GTAIV3
GTAIV4
GTAIV5
GTAIV6
36375
görüntüleme

3.38 oy