GTA 5’te Tüm Para Kazanma Yöntemleri

Rockstar Games GTA 5 İçin Güncelleme Yayınlayacak
23 Eylül 2013
Tüm Hileler Bulundu!
30 Eylül 2013

Oyunun ilk saatlerinde para konusu sizi korkutabilir. Bu sayfada GTA 5’te para kazanabileceğiniz yöntemleri topladık. Oyunda pahalı silahları ve araçları alabilmek için bu sayfaya ihtiyacınız olacak. 🙂

Sınırsız Para Kazanın

Eğer sizin için oyunda küçük hileler yapmak sorun değilse bu yöntemi tercih edebilirsiniz. Bir “oyun hatası” ile ortaya çıkan para hilesini birkaç gün önce sizle paylaşmıştık.

Burada kısaca anlatmak gerekirse bu hile oyundaki gizli para kutusu ile alakalı. Kutuyu aldığınızda bir miktar para kazanıyorsunuz, karakteri değişince kutu tekrar ortaya çıkıyor ve tekrar alabiliyorsunuz. Bu şekilde sınırsız para elde edebilirsiniz.

İncelemek isterseniz: GTA 5’te Garip Para Hilesi

ATM’nin Yanında Pusu Kurun

GTA 5 ATM

ATM’ye gidecek olan insanlar genelde ceplerinde para bulundurur. Bu insanları döverek paralarını alabilirsiniz.

Dükkan Soyun

Diğer bir para kazanma yöntemi de dükkan soymak. Büyük marketleri ve dükkanları daha fazla para alabileceğiniz için tercih edebilirsiniz. Arabanızı dükkanın önüne sürün, içeri girin ve kasiyere silah doğrultun. Kasiyer kasadan parayı boşaltacak. Parayı aldıktan sonra arabanıza binip polislerden kaçabilirsiniz.

İpucu: Bazı dükkanların iki kasası bulunuyor. Birinden parayı aldıktan sonra namluyu öbür kasaya doğrultulsanız kasiyer oradaki paraları da boşaltacaktır.

Gereksiz Şeyler Almayın

Oyunun bir noktası da biriktirmeyle ilgili. Oyunda o kadar çok para harcanacak nokta var ki. Bazı pahalı silahları ve arabaları almak gereksiz olabiliyor, bunun yerine arabaları sokaktan çalıp garajınıza koymanız daha mantıklı. Bu şekilde gerçekten ihtiyacınız olan şeylere paranız kalmış olacak. Ayrıca her zaman silah alımını, araba alımından öncelikli tutun. Arabayı her yerde bulabilirsiniz ancak silah için aynısı geçerli değil.

Mücevher Dükkanı ve Diğer Soygun Görevleri

 

GTA 5 Mücevher Soygunu

İlk soygun görevinde büyük para kazanıyorsunuz. Kasaya yakın bölgelerde daha değerli mücevherler var, ilk olarak onlara yönelin. Soyguna başlamadan önce en iyi özellikleri olan ekibi toplamak akıllıca olacaktır.

Bu ilk soygunu bitirdikten sonra size daha da fazla para kazandıracak ana hikaye görevlerinde başka soygunlar da yapacaksınız.


Piyasayı Manipüle Edin (Lester’ın Görevleri)

Oyunda ilerledikçe Lester, Franklin’e yan görevler vererek borsa ile geçinmesine yardımcı olur. Lester’ı dikkatli dinleyin, görev bittiğinde yükselecek olan hisse senetlerine ipucu verir. O hisse senedine daha çok para yatırın ve daha çok gelir elde edin.

Borsayı kontrol edin ve kazancınızı katlayın.

Büyük paralar kazandığınız zaman, akıllı yatırımlarla paranızı daha da büyütebilirsiniz. Franklin’in suikast görevleri neredeyse her zaman şirket sabotajına bağlıdır. Lester size görev açıklamalarında borsa ile ilgili ipuçları verir.

GTA 5 Suikast

Bir şirketin CEO’sunu gözünüze kestirdiğinizde rakip şirketini araştırın. (Yada aşağıdaki listemize bakabilirsiniz.) Ve unutmayın, eğer konuşmada bir şey kaçırdıysanız menüden son diyaloglara bakabilirsiniz. Borsa olayı anında olan birşey değildir, görevi yaptıktan hemen sonra paranızı yatırabilir ve neredeyse tüm gelirleri yine toplayabilirsiniz.

İpucu: Bir suikaste başladıktan sonra karakterinizi değiştiremezsiniz. Her karakterin kendine özgü cüzdanı bulunur. Başlamadan önce tüm karakterleriniz ile yatırım yapın.

Neye yatırım yapılır:

Her suikastten sonra en yüksek gelir için evinize gidin ve zamanın hızlı geçmesi için uyuyun, oyunu kaydedin. Gelir yüzdesi oyundan oyuna değişebilir.

Hotel Assassination: Görevden önce BettaPharmaceuticals (BAWSAQ) yatırım yapın. %40-%50 geri dönüşü olur.
Multi-target Assassination: Görevden önce Debonaire (LCN) yatırım yapın. %80-%90 geri dönüşü olur. Debonaire senetlerinizi sattıktan sonra direk Redwood (LCN) yatırım yapın. Birkaç gün içinde %300 geri dönüş alacaksınız.
Vice Assassination: Görevden önce Fruit (BAWSAQ) yatırım yapın. %50-%60 geri dönüşü olur.
Bus Assassination: Görevden sonra Vapid (BAWSAQ) yatırım yapın. %80-%90 geri dönüşü olur. (Kırmızı okları, grafiği önemsemeyin)
Construction Assassination: Görevden önce GoldCoast (LCN) yatırım yapın. %80-%90 geri dönüşü olur.

Zırhlı Araç Soyun

Oyunun ilk zamanların para kazanmak için çok iyi bir yöntemdir. Sürüşteyken minimap’te rastgele olarak vurgulanırlar. Sürücüleri çıkartın, arka kapıları silahla veya C4 ile patlatıp açın. Genelde alacağınız para $5000’ın üzerindedir. Parayı toplayın ve polislerden kaçın.

Bazen parayı zırhlı araca taşıyan güvenlik görevlilerine rastlayacak kadar şanslı da olabilirsiniz, bu işinizi çok daha kolaylaştırır. Güvenliği alt edin ve parayı alıp kaçın.

Diğer Para İpuçları ve Hileleri

Ammu-Nation İndirimi: Tüm Gun Range görevlerini bitirenler Ammu-Nation’da %15’lik indirime sahip oluyor. Hepsini Gold olarak bitirmek %25 indirim sahibi yapar.

Bedava Silah Geliştirmeleri: Görev sırasında, Ammu-Nation’a uğrayın, bir silah ve tüm geliştirmelerini alın. Kendinizi öldürün ve görevi iptal edin. Bu şekilde tüm paranız geri gelmiş olacak. Ama Ammu-Nation’a geri gidip baktığınızda tüm silah geliştirmeleri hala duruyor olacak. İpucu: Kendinizi öldürdüğünüzde “Retry”e basın (A veya X). “Exit”e basarsanız (B veya O) paranızı geri alamazsınız.

Bedava Araç Tamiri: Aracınızı tamir etmek isterseniz, basitçe oyunu kaydedin ve yeniden açın. Tamamen tamir olmuş bir şekilde karşınızda olacak.

Ayrıca Bilmeniz Gereken 14 GTA V Hilesi / İpucu isimli yazımıza da bakmanızı öneririz, işinize yarayacak ufak para kazanma ve tasarruf yöntemleri görebilirsiniz. 🙂159 Comments

 1. Ayberk Damar dedi ki:

  ya ben bi görevde kaldım her tarafı satın aldım hiç işaret çıkmadı bu neden ki

  • murat dedi ki:

   franklinle ıssız bi yere çek michael i telefon rehberinden hang out ın altına bi şey daha gelmiş olacak ona bas ara yeni görevler geliyo

 2. Ayberk Damar dedi ki:

  çabuk cevap yazın

 3. Ayberk Damar dedi ki:

  Hadi cevap yazın

 4. Ayberk Damar dedi ki:

  Bu sitenin admini kim

 5. Alpefe dedi ki:

  Sakın silahsız arkadaşım hastalandı diyenlere yardım etmeyin
  Sizi silahınızla görmeyince sizi oldürüyorlar

  • Mehmet dedi ki:

   Evet ,minimap ta rastgele olarak vurgulanırlar. Bir kadın sizden yardım etmenizi ve kendisini takip etmenizi ister. Ettikten sonra dar ve tenha bi yerde arkadaşı ortaya çıkar ,size silah doğrultur ve para ister. Eğer hızlı davranıp silahla onu öldürürseniz kurtulursunuz.

  • besiştaskkkkkkkk dedi ki:

   benim 5 milyonu cukkaladılar trevor un havaalanının sonunda oldu fena sövdüm

 6. Göktuğ dedi ki:

  Bi görevde takıldım başlardayım , micheal ile bi işyerine giriyorum telefon gibi bişey alıp çıkıyorum eve gelip televizyon izliyorum orda hep kaybediyorum nasıl yapılıcak

  • uğur topsever dedi ki:

   televizyonda kanal değiştir 2. kanal da bir adam çıkıyo bir telefon tanıtıyo tam o sırada adam telefonunu eline alınca adamı kendi telefonundan arıyon . birden adamın telefonu patlıyo ölüyor.

  • yiğit dedi ki:

   Kanal değiştir…. Sonra bir programda adam çıkacak o adam telefon tanıtıyor olacak telefonunu çıkar ve o adamı ara adam açıcak ve telefon patlayacak,aynı zamanda adam da . 😉

  • semih dedi ki:

   kanal degiştir bi adam konuş ma yapacak sonra adam eline telefonu aldıgında telefon rehberinden onu ara

 7. Anan dedi ki:

  Şu oyunu İngilizce bilmeden oynayan zıhnıyetı …. Sonra napıcam dıyonuz

 8. Cem dedi ki:

  Abi ben bi görevde takıldım herşeyi yaptım trevorda çöpçü elbiselerini ve kamyonunu aldım çekiçiyi aldım maskeleri aldım şimdi napçam

 9. MUSTAFA dedi ki:

  zırhlı arac nerde buluruz

 10. buğra dedi ki:

  Gta5 onlinede en kolay para nasıl kazanırım market soyuyom araba satıyom olmuyo bi güzel ev alamadım dandik garaj aldım

  • Scr dedi ki:

   3 arksadaş bul habire onlarla coveted görevi yap hardda 1.5 kat çok gelipr görev birince 18k senin oluyor günlük aınrlama yok sınırsıZ yapanlrsn

  • iskender dedi ki:

   Arabayı nasıl satıyosun dostum?

   • eren234 dedi ki:

    Pahali bi araba bul genelde jipler iyi para eder los santos costums e gir sell e bas , 45 dakikada bir satabilirsin

 11. anıl dedi ki:

  ya mücevher soygunundan sonra franklinle michaele para gelmedi zaten sonrada trevora geçti para ne zaman gelicek acil cevap yazarmısınz

  • Micheal De Santa AKA. Townely dedi ki:

   kardeşim atmden çekmeyi denedin mi

  • Eren dedi ki:

   Kardeşim sen trevor la görevleri yap , trevor la Michael tekrar görüştükten yakın zaman sonra para elinde olur . ( gelecek parayla hangar almak mantıklı polis gelmeden uçak çalarsın 🙂 )

  • fatih dedi ki:

   herkeze öle oldu bi kaç bölüm yap gelir para

 12. Cem dedi ki:

  arkadaşlar merhaba. yeni başlamış sayılırım bi görevde itfaiye arabası lazım görevi bilen bilir acaba itfaiye arabasını nerde bulabilirim?

 13. The.ApoLLo dedi ki:

  Müthiş bi konu olmuş :))

 14. emirhan dedi ki:

  dukkana girince silah cıkarmıyo

 15. iskender dedi ki:

  Ben taksicilik yapıyom valla

 16. Yavuz Karadeniz dedi ki:

  ya abi bi yerde takıldım loading yapıyom donuyo naapcam fotoraflar donuyo naapcam bekliyom 1 saat olmadı

 17. kaan dedi ki:

  Arkadaslar dükkan dedigi supermarket yani 7/24 marketler haritada günaybatı taraflarında bir benzinlik istayonu oldugunu görürsünüz oraya gidin orda benzinligin icinde market var girin silah çıkartabilirsiniz. Kasayi isaret edin o parayi verir diger kasaya siz bi kac defa ates edin kasa patlar ve bir miktar para cikar boylece para kazanırsınız bunu hergun yapabilirsiniz

 18. HunteR_YCDL dedi ki:

  Ben birsey sorucam acil lutfen yardimci olun ben pe3 store dan ga5-eklenti-kopekbaligi karti aldim yani oyuna gercek para yatirarak oyun parasi almaua calistm parayi aldi o oyun parasida alindi gozykuyor ama oyuna para gelmedi bu olayi naail duzeltebilirim lutfen yardim edin acil..!!!

 19. Bekir dedi ki:

  Kardeşim oyunu yeni aldım L görevi var ama olmuyo ya

 20. JinTonic dedi ki:

  iyi günler bişey soracam ben ana görevleri bitirdim ve 1 2 yan görev var dı onu da yaptım artık hiç bi görew yok yani yan görev ne yapmam lazım acil yazsanız sevinirim

 21. bekir dedi ki:

  gençler şimdi bir görevdeyiz görevde franklin tepede kanasla gemide ki adamları indiriyo sonra michel suya atlıyo bombayı patlat diyo onu nasıl yapcaz

 22. berke dedi ki:

  Abi ben oyunu bitirdim ev veya garaj nası satın alınıo 30000 binlik aldim da baska varmi bide butun soygun gorevlerim bitti nasıl bif daha buyuk soygun yapilir

 23. ismail çağın zor dedi ki:

  yapılamaz ama benim bir tekniğim var berke ilk soygunda en kotü adamları seç 2. soygunda dikkatli olup para gitmemesini sağladım

 24. Ecem Adıgüzel dedi ki:

  arkadaşlar merhaba
  gta online da rank yükseldikçe dükkan soyduğumuzda gelen para artıyormu

 25. taha dedi ki:

  dükkanı nerden bbulcaz

 26. ali dedi ki:

  arkadaşlar bana garip bir olay oldu berber soymaya gittim içeri girdiğimde tamda başkası soyuyordu parayı aldılar kaçtılar arabaya bindim kovalamaca oldu sonra arabadan bi HEADSHOOT çaktım araba durdu parayı aldım gitti 😀

 27. bedirhan dedi ki:

  Arakaslar ps3 te nasil fotograf cekilir

 28. Pro kullanıcı dedi ki:

  pardon sıkıntım varda yardımcı olcak biri varmı

 29. Pro kullanıcı dedi ki:

  gta 5 i yeni bitirdim para kasmak istiyorum ihtiyaçlar için yol oretirmisiniz teşşkrler

  • İsmail dedi ki:

   Taksicilik yapip yolu uzat. Bide hookies i al guzel para geliyo. Downtown cab i alincada bedava taksi oluyo

 30. Berk dedi ki:

  Oyunda kuyumcu dükkanı bulamıyorum

 31. alperen dedi ki:

  ana hikayeleri yap

 32. emre dedi ki:

  sağol oyunun daha ilk bolumlerindeyim

 33. runo dedi ki:

  arkadaşlar görev tekrarı yaparsak yine para geliyomu
  runo

 34. Ayberk Yazıkoz dedi ki:

  arkadaşlar michael ve franklinle bir mücevher soygunu yaptım görevin sonunda michaelin evine git dedi öle yaptım sonra trevora geçti bisikletçilerle çatıştı orayı yaptım şimdi karakter değiştir miyo lütfen yardım

 35. Gta 5 Hayranı dedi ki:

  Gta 5 Klavyeyle oynanıyor mu ???

 36. YiğitÇLK dedi ki:

  multi target assasination görevinden önce sadece debonaire senedi alın (bende 240.000 civarı para vardı görevden sonra 502.000 civarı oldu ve trophy verdi) redwood almayın olmuyor ve gittikçe para kaybettiriyor . 2. olarak ise BAWSAQ açılmıyor bi yolunu söyleyin nolur

 37. dert dedi ki:

  Arkadaşlar GTA 5 ps3 de kırık olsa da online oynanır mi

  • Alp Aslan dedi ki:

   Çalışmıyor, Bendede Ps3 Var Ve Şifresi Kırık Online Girmiyor.

   • Sinan dedi ki:

    4.55 güncelle, 4.60 spoofer yap. Gta 5 guncellemelerini oyunu acarken yap. 4.60 yaptiktan sonra internetini kapat, multimandan oyunu seç. Interneti tekrar ac ve Psn giris yap. Sonra oyuna gir. Online oynanabiliyor. Eger Psn giristeyken multimana girerseniz ban yersiniz. Suanda online oynuyorum ben.

  • murat dedi ki:

   olmaz

 38. Öge Karabulut dedi ki:

  Golf Arabası (Caddy)
  http://www.GTA5Turkiye.com

 39. Alp Aslan dedi ki:

  Arkadaşlar Ben Daha Gtada Yeniyim Nasıl Göreve Gidiliyor.

  • Ömer Yeşilyurt dedi ki:

   starta bas harita gelecek xbox da oynuyosan a ya bas üzerine getir yine a ya bas plastation de ise start x sonra nereye gideceksen belirle x ebas

 40. Berkant Öksüz dedi ki:

  en iyisi araba satmak

 41. Berkant Öksüz dedi ki:

  online var mı

 42. Berkant Öksüz dedi ki:

  berkantu lvl 25

 43. Berkant Öksüz dedi ki:

  hack yapın borsa oynyn

 44. mustafa dedi ki:

  ben atm nin yanında bekledim uzunn sure işini halletmedi bende vurdum

 45. EMİR OYUNCU dedi ki:

  BANKA SOYGNU İÇİN TAKIM NASIL TOPLANIR NOT GÖREV DEĞİL GTA ONLİNE

  • ışık dedi ki:

   gta onlinede soygun için takım topluyamıyorsun hem zaten toplanmasıda kötü bişey çünkü paralar bölünüyor

 46. yağız dedi ki:

  ben 3 karakteride açtım ve hep trevor görevleri çıkıyo o görevlerin hepsini yapmama yardım edin

 47. İsmail dedi ki:

  Arkadaslar ben bu gorevleri gectim oyunu bitirdim neye yatirim yapiyim?

  • murat dedi ki:

   oyunu 100% bitirmek için 4 tane öge satın al,internetten tank,araba,tekne,bisiklet vb şeyleri al ve en az bir dükkaN SOY aktiviteleri bitir onun sonucunda yeni açılan görevleri ve strıptız club e git veya sinama otür yerler

 48. Türkperest dedi ki:

  Okeeey 🙂

 49. İsmail dedi ki:

  Arkadaslar bu çok önemli!!!
  Kendinize sonar collections dock u satın alın, sonra bir helikopter yeri ve cargobob. İs simdi basliyor. Bi görevde trevorla kargo uçağı sürüyorduk ama askerler o uçağı vuruyodu.hatırladınız herhalde.o uçak alamo sea ye dusuyo. tam orta sıralarda solda. Cargobob ile denizaltiyi alin ve oraya birakin. Atlayin. Binin denizaltiya arayin ucagin dusutugu yeri . Orda bir suru silah var .örnek:Sticky bomb, mg , armor ,rpg, nightstick. Ve bunu her zaman yapabilirsiniz.
  NOT: Bunu ben buldum hiçbir siteden almadim.

 50. ozan dedi ki:

  kardeşim
  saol 🙂

 51. ayazdeniz dedi ki:

  arkadaşlar ben BAWSAQ ı açamıyorum telefonumdan aşağı doğru kırmızı ok görünüyor ama birşey yapamıyorum

 52. Mert dedi ki:

  Atm nin yeri nerde peki

 53. Trevor can dedi ki:

  Ben okuyunca ATM deki adamları dövünce para çıktığını artık hiç adam yok ATM’de

 54. ayaz dedi ki:

  ya arkadaşlar ben BAWSAQ ı açamıyorum biri söylesin nasıl açılıyor?

 55. Raffih8 dedi ki:

  Ben marketleri

 56. Raffih8 dedi ki:

  Marketleri bulamiyom

 57. Mehmet dedi ki:

  itfaiye görevi 911 ara 1 cideki şeyi seç itfaiye arabası gelince çal

 58. Guest dedi ki:

  ADMİN ŞU ARABA GLITCHLEME NASI OLUYO

 59. mert dedi ki:

  size kolay bir para kazanma yöntemi
  önce bir motor bulun ardından haritadaki kıyafet dükkanı,berber,dövmeci gibi soymak istediğiniz yere motorla girin girer girmez dükkan sahibi yere yatacak siz de kasayı bulun kasaya ateş etmeden vurarak açın ve parayı alın eğer dükkan sahibine zarar vermezseniz polis peşinize takılmaz istediğiniz yeri soyabilirsiniz ama ammu nationu soymaya çalışırsanız siz motorsiklet ile içeri girdiğinizde dükkan sahibi yere yatmak yerine pompalı çıkarıp size ateş eder

  • murat dedi ki:

   polis her türlü fark ediyo para yı verdikden sonra alarm a basıyor ve yine polis geliyor bazı dükkan görevliler silahlı ama seni vurmuyr ama herhangi bir yere ateş edersen vuruyo

   • Pro Gta Cı dedi ki:

    Murat ben susturucuyla girdim adamı bıçakladım bir şey olmadı deneybilirsiniz

 60. Ali dedi ki:

  Kardeş gta 5 e yeni başladığımızda 500.000 para veriyolarmış. O paranı arıyom bulamıyom nerden ala bilirim o parayı ?

  • murat dedi ki:

   PS4 de oynuyosan 1 millyoın dolar gelir ama 500.000 hikaye 500.000 ONLINE eğer oyunun kodunu girmen gerek internet gerektiriyo oda

 61. Ali dedi ki:

  Arkadaşlar oyuna yeni başladığımızda sanırım 500.000 para veriyo ama ben o parayı bulamıyom. Ha birde mücevher dükkanı soyğun görevin yaptım 5.000.000 para aldım ama o paraları bulamıyom . Nerden ala bilirim o paraları . Lütfen bilen varsa yardımcı olsun .

  • OucN dedi ki:

   mücevher soygununda para, soygunu yaptığın insanlarla bölüşülüyor. yani paranın tamamı senin olmuyor.

  • murat dedi ki:

   alamassın lester seni arayıp hesabına yatırıyor ve PS4 de oynuyosan 500.000 ve oyunun kodunu girmessen yok tabii

 62. yusuf dedi ki:

  deniz altında 7500$ lık çanta var onu almayı tercih ederim

 63. baran dedi ki:

  mücehver dükanını nasıl soyabiliriz

  • murat dedi ki:

   görev harici banka falan soyamassın market ve dükkan soya bilrsin mücheverci de soyamasın ama ONLINE da bi banka var soyuluyo ama para yok

 64. Ali dedi ki:

  Oyunda zengin olmanın yolu, borsaya para yatırıp yatıp oyunu save yapıp parayı çekiyon iyi miktar geliyo. Ben 1 günde 500.000.000 yaptım

 65. Kaan dedi ki:

  Arkadaslar atış gorevlerı ney nasıl yapılıyor

 66. ali dedi ki:

  arabayı tamir etmek için karekter değişip geri ona geçin

 67. Mehmet Emin Yıldız dedi ki:

  Arkadaslar müchever soygunu görevinde müchever dükkaninin falan fotosunu cektim sonra lester biseyler dedi anlamadim napacam simdi acil yardim

 68. baba dedi ki:

  ben kuyumcuyu soydum para gelmedi neden

  • murat dedi ki:

   paraları saklıyorlar lester sani arıyo ve hesabına yatırıyor ama eğer o ilk kuyumcu soygunu ise öyledir

 69. arda akgümüş dedi ki:

  olmuyo arabayı sürüyom kıyafet dükkanına silahı kasiyere doğrultuyom sadece eğiliyor

 70. tarık yılmaz dedi ki:

  Hotel Assassination: Görevden önce BettaPharmaceuticals (BAWSAQ) yatırım yapın. %40-%50 geri dönüşü olur.
  Multi-target Assassination: Görevden önce Debonaire (LCN) yatırım yapın. %80-%90 geri dönüşü olur. Debonaire senetlerinizi sattıktan sonra direk Redwood (LCN) yatırım yapın. Birkaç gün içinde %300 geri dönüş alacaksınız.
  Vice Assassination: Görevden önce Fruit (BAWSAQ) yatırım yapın. %50-%60 geri dönünlamşü olur.
  Bus Assassination: Görevden sonra Vapid (BAWSAQ) yatırım yapın. %80-%90 geri dönüşü olur. (Kırmızı okları, grafiği önemsemeyin)
  Construction Assassination: Görevden önce GoldCoast (LCN) yatırım yapın. %80-%90 geri dönüşü olur.

  bunlar ne anlama geliyor

 71. ismini vermek istemeyen dedi ki:

  görev nasıll yapılır bilen varmı

 72. zeynep123 dedi ki:

  hiç sevgili veya arkadaş edilemiyormu?Lütfen bi hile.Ya sevgili yada arkadaş!

 73. ataol dedi ki:

  telefonda maille geçince telefon hafif dönüp kalıyor çıkamıyorum donup kalıyor telefon nedeni ne olabilir

 74. Eren Erol dedi ki:

  Bus Assassination: Görevden sonra Vapid (BAWSAQ) yatırım yapın. %80-%90 geri dönüşü olur. (Kırmızı okları, grafiği önemsemeyin
  parayı ne zaman alıcaz

 75. emirhan dedi ki:

  abi benim gta da görevlerden para gelmiyo yardım eder misiniz ?

 76. Bora Biçer dedi ki:

  arkadaşlar bana yardımcı olun lütfen ben oyun white shark card diye bbişey var duymuşsunuzdur ondan aldım ama aktive etmem için store girmem lazım ama giremiyorum acil yardm

 77. Emree Tuncer dedi ki:

  S.a arkadaşlar görev tekrarı yapınca nolur veriler silinir

 78. Emree Tuncer dedi ki:

  Mi

 79. ERTUĞRUL TURHAN dedi ki:

  BİR ARABA PATLAT YANSIN ARABA GELİYO

 80. Pro Gta Cı dedi ki:

  ben gta 5 i 3 defa bitirdim her bir hesapta 3 karakter alduğu için toplam 9 karakter oluyo son 30 milyon verdi(30milyon alabilmek için zayıf yardımcılar almanız gerek).Ve toplam 270 milyon oluyo bu arada arkadaşlar benim ilk gta 5 haesbımda telefondan internete girdiğin zaman radar giidiyo 15 dakika sonra geri gelio araba alınmıyo lütfen üsemedim yazdım bilyorsanız söyleyin

 81. eren dedi ki:

  araç patlat söndürmek için geliyorlar

 82. Ilayda Bouget dedi ki:

  Merhaba ben oyuna yeni başladım hatta baya bi gorev var michelle in yapmasi gerekiyo mavi L harfinin oldugu bi yer var oraya gidiyorum bura gibi bisey ama oyun bana ne yapmami istedigini gostermiyo anlamadim lutfen yardim edin

 83. fatih dedi ki:

  Gta5 de rakip şirketleri bi yazabilrimisinizle mesela life in vateş in rakibi kim acil

 84. Neşeli Enginar dedi ki:

  Kendimizi nasil öldürebiliriz?

 85. Neseli Enginar dedi ki:

  Hotel Assassination: Görevden önce BettaPharmaceuticals (BAWSAQ) yatırım yapın. %40-%50 geri dönüşü olur.
  Multi-target Assassination: Görevden önce Debonaire (LCN) yatırım yapın. %80-%90 geri dönüşü olur. Debonaire senetlerinizi sattıktan sonra direk Redwood (LCN) yatırım yapın. Birkaç gün içinde %300 geri dönüş alacaksınız.
  Vice Assassination: Görevden önce Fruit (BAWSAQ) yatırım yapın. %50-%60 geri dönüşü olur.
  Bus Assassination: Görevden sonra Vapid (BAWSAQ) yatırım yapın. %80-%90 geri dönüşü olur. (Kırmızı okları, grafiği önemsemeyin)
  Construction Assassination: Görevden önce GoldCoast (LCN) yatırım yapın. %80-%90 geri dönüşü olur.

  YENI GÜNCELLEMEDEN SONRA BUNLAR COK INISLI CIKISLI SAKIN FAZLA BEKLEMEYIN YOKSA ZARARA GIRERSENIZ… Örnegin Multi-target Assassination görevinde en fazla %40 alirsiniz…

 86. Gta5player dedi ki:

  Bir sorum olacak assassination görevlerini para yatirip yeniden yapsam kazanc elde edermiyi. Ve o gorevleri yapinca diger gorevler de sifirlanir mi ?

 87. Muammer Kaya dedi ki:

  Franklin in bir görevi var street grove diye bir araba var çalışmıyo ama sonra barry arıyo truck falan diyo sonra hiç bur tusa basilmiyo nasıl gececem aciilllll

 88. ONLİNEE KARTAL dedi ki:

  Ya beyler bunları yapmayın.hayvan gibi görev yapıp oyunu bitirin sonunda baya para vericektir 😀 😀

 89. Furkan dedi ki:

  Ben telefon u açınca telefon numarasını yazma nerde

 90. Kaan dedi ki:

  Arkadaşlar airport (Los Santos uluslararası havaalanı) hangi görevden sonra açılıyor

 91. komando34 dedi ki:

  abi yardım edin garajımda tamk spawnlandı çıkmıyo yardım edin

 92. Müberra Fidan dedi ki:

  Arkadaşlar mod yapmadan nasıl banka soyulur? Ya da soyulur mu?

 93. Michael De Santa dedi ki:

  Arkadaşlar banka mod olmadan nasıl soyulur? Ya da modsuz soyulur mu?

 94. Sukri dedi ki:

  99999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999

 95. Sukri dedi ki:

  Ver bana 99999999999999999999999999999999999999999999999999 Tele

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir