GTA Online’da Araba Klonlama

GTA 5 Fragmanı Gerçek Oldu!
8 Temmuz 2014
GTAOnline Havada Yurumek
GTA Online’da Havada Yürüyün!
20 Temmuz 2014
GTA Online Garaj

GTA Online’da son Patch 1.15 için ilk araba klonlama hilesi keşfedildi. Bu hile sayesinde klonladığınız arabaları satarak GTA Online’da sınırsız para elde etmeniz, kolay yoldan zengin olmanız mümkün. Yapılışı ise oldukça basit. Yapılışını adım adım anlatıyoruz.

Adım 1:

Öncelikle hileyi yapabilmek için gereken iki şey var. 10 arabalık bir garaj, ve bir arkadaşınız. İlk olarak arkadaşınızı garaja davet edin.

Adım 2:

Klonlamak istediğiniz arabaya sürücü olarak binin, arkadaşınız da yan koltuğa oturmalı.

Adım 3:

Arkadaşınız aşağı tuşuna basılı tutarak karakter seçmeli ve “Are you sure?” sorusunda beklemeli.

Adım 4:

Arkadaşınız beklemedeyken garajdan çıkın, çok ufak bir sürüşten sonra garaja geri gelin. (Arkadaşınız siyah ekranda kalabilir)

Adım 5:

Arabadan inip araç düzenleme noktasına gelin ve arkadaşınızın içinde bulunduğu aracı seçin, aracın yerini değiştirdiğinizde hem eski yerinde duruyor olacak, hem de yerini değiştirmek için seçtiğiniz bölgede olacak. Yani aracınız başarıyla klonlandı. 🙂

Adım 6:

Garajdaki klonladığınız arabaların kaydolması için garajdan bir kere çıkıp geri dönün.

Not: Arkadaşınız siyah ekranda takılı kaldıysa PlayStation Store’a girip çıkarak sorunu düzeltebilir.
Dikkat: GTA Online’da çeşitli hilelere başvurmanız durumunda hesabınız engellenebilir. GTATR.com olarak hile yapmanızı tavsiye etmiyoruz, hesabınızın engellenmesi durumunda da sorumluluk kabul etmiyoruz. Bu yazı bilgilendirme amaçlıdır.