GTA Vice City: 100% Tamamlama Listesi

GTA Vice City dünyasında çeşitli görevler bulunur ve oyunun %100 tamamlanması için aşağıdakilerin hepsinin yapılması gerekir. GTA Vice City oyununu 100% bitirmek için gerekli olan şartların tümü bu sayfada listelenmiştir. GTA TR'nin hazırladığı GTA: Vice City %100 tamamlama rehber sayfası, oyunun yeniden düzenlenen The Definitive Edition sürümü için de geçerlidir. Bu sayfada, gerekli tüm görevlerle birlikte GTA Vice City'de %100 tamamlama elde etmek için kontrol listesini bulacaksınız. Bunlar hikaye görevlerini, yan görevleri, koleksiyon öğelerini ve diğer etkinlikleri içerir. Oyundaki ilerleme, oyun menüsündeki istatistikler bölümünden takip edilebilir.

Listede tamamladığınız öğelerin üzerine tıklayıp tamamlanmış konumuna getirerek ilerlemenizi daha kolay bir şekilde takip edebilirsiniz. Oyunu 100% tamamlamak oyun içinde bazı özelliklerin açılmasını sağlar. Listedeki tüm öğeler tamamlandığında "Done it All" başarısının/ödülünün kilidi açılacaktır.

Ana Görevler

Ana hikayede bulunan 20 görevin hepsini tamamlayın.

Mekan Görevleri

Satın aldığınız mülklerde açılan görevlerin hepsini tamamlayın.

 
Not: Listede işaretlediğiniz öğeler tarayıcı önbelleğinizde geçici olarak tutulur. Listedeki işaretli öğeleriniz tarayıcınızda önbellek temizleme işlemi sonrasında kaybolacaktır.

Kazandırdıkları

Oyunu 100% bitirmenin sağladığı ödüller ve avantajlar.

 • 200 sağlık.

 • 200 zırh.

 • Sınırsız cephane.

 • 2 kat dayanıklı araçlar.

 • Vercetti konağında Frankie kıyafeti.

 • Vercetti konağında $2000'a 3 bodyguard.

  118833
  görüntüleme

  4.670 oy