GTA Vice City: Başarımlar

GTA Vice City'de başarımlar (achievements) veya kupalar (trophy) Windows PC, Xbox, PlayStation ve Nintendo Switch için geçerli olan bir başarı ve ödül sistemidir. Oyunun PC platformunda, Steam, Epic Games ve Rockstar Games Launcher sürümünde başarımlar The Definitive Edition sürümüyle gelmiştir. Farklı oyun platformlarında, oyunlarda belli başlı başarıları gerçekleştirdiğiniz takdirde başarılarınız bu ödüllerle taçlandırılır. Elde edilen başarıların/ödüllerin/kupaların, zorluk seviyeleri değişkendir. Bu sayfada, 2021'de PS5, PS4, Xbox Series X|S, Xbox One, Nintendo Switch ve Windows PC için çıkmış olan GTA Vice City: The Definitive Edition'ın Başarılarının ve Kupalarının tam listesini bulabilirsiniz.

Yeni GTA Vice City remastered sürümü, PlayStation'a özel Platinum Trophy'nin yanı sıra, kilidi açılabilen toplam 43 başarım içeriyor. Grand Theft Auto: Vice City başarımlarını ve kazanmak için sağlanması gereken koşulları bu sayfada bulabilirsiniz.

Oyunda hile kodları aktif edildiğinde başarım kazanılması mümkün olmamaktadır. Bu yüzden başarımları kazanmak istiyorsanız hile kodlarını kullanmamanız gerekmektedir.

GTA Vice City: Başarımlar

= Normal Başarımlar

Normal başarımların görseli renkli olarak gösterilir.
GTA Vice City: Başarımlar

= Gizli Başarımlar

Gizli başarımların görseli renksiz olarak gösterilir.

Başarım Listesi

9659
görüntüleme

4.715 oy