GTA Online’da North Yankton’a Nasıl Gidilir?

GTA 5’in çıkışından bu zamana kadar oyunda bir sürü bug’lar, hileler ve daha bir sürü farklı şeyler keşfedildi. Şimdi sizlerden isteğimiz, bu zamana kadar gördüğünüz tüm her şeyi unutun çünkü GTA 5 evreninin en muhteşem bug’ını sizlere paylaşıyoruz.

Bildiğiniz üzere GTA 5’in ilk görevi olan Prologue, Michael’in Los Santos‘a gelmeden önceki şehirinde geçen bir banka soygununu anlatıyor. Bankadan dışarı çıktığımız da soğuk hava, karlı yollar, arabalar ve giydiğimiz o kalın kıyafetlerle North Yankton herkesin ilgisini çekmişti. Hatta Bury The Hatchet görevinde North Yankton’a geri dönüyoruz ve ilk görevde görmediğimiz çoğu binaları ve arabaları görme fırsatı yakalıyoruz. Kısacası buraya gitmek herkesin bir nevi hayali olmuştu.

Bugün sizlere GTA Online‘da North Yankton‘a nasıl gidilir onu göstereceğiz. Oldukça basit! Fakat bunu yapmanız için yanınız da bir arkadaş bulundurmanız gerekiyor. 🙂

1. Adım

New Game‘den oyuna tekrardan başlayın ve ilk görevde garaj kapısından dışarı çıkana kadar gelin.

NORTH1

2. Adım

Dışarı çıktığınız da arkadaşınızın size oyun daveti atmasını rica edin.

NORTH2

3. Adım

Arkadaşınızın attığı daveti kabul ettikten sonra Online’a geçeceğiniz için yükleme ekranı girecek. Oyun yüklendikten sonra evinizde doğacaksınız. Evinizden dışarı çıkın.

NORTH3

4. Adım

North Yankton’a elbette ki arabayla gidemezsiniz. Size bir helikopter lazım! Hemen telefonunuzu açtığınız da, Contacts‘dan Merryweather‘i arayın ve Helicopter Pickup‘a basın.Helikopter geldikten sonra pilotu vurun ve helikopteri siz alın.

NORTH4

5. Adım

Helikopterin kontrolünü siz aldıktan sonra dağların yüksekliği kadar havaya yükselin. Hatalı biçimde dağlar karşınıza çıkmış olacak. İşte orası North Yankton! Oraya hemen uçun. 🙂

NORTH5

6. Adım

Artık North Yankton’dasınız. Arkadaşlarınızla keşfetmek ve çatışmak size kalmış. 🙂 Kolay keşfetmek için Mechanic‘i arıyarak kişisel araçınızı North Yankton’a getirtebilirsiniz.

NORTH6

Not

Öldüğünüz de tekrar buradan canlanmak istiyorsanız; Pause > Online > Settings > Spawn Setting: Last Location yapmanız yeterli olacaktır.

15876
görüntüleme

53 oy