GTA 5 Spaceship Parts

Açıklama

Otomatik kurulum yaması GTA TR ekibi tarafından hazırlanan, Grand Theft Auto V'in %100 tüm metinleri kapsayan çeviri yaması. TechnoGame ekibinin uzun zamandır üzerinde çalıştığı yama yayınlandı. Uzun süredir beklediğimiz yamanın kapsadığı çeviriler: ana görevler, yan görevler, rastgele olaylar, görev harici telefon görüşmeleri, karakter geçişindeki olaylar, sokakta rastgele konuşan insanlar, tüm SMS mesajları, tüm E-Posta mesajları, metin tabanlı internet siteleri, terapist bölümleri, sinema filmleri, TV programları, menü, yönetmen modu, video modu, aktivite menüleri, girilebilen dükkanların menüleri, tur otobüsü ile Vinewood turu, online oyun modları, online oyun menüleri, GTA Online Creator, başarımlar, tüm heist görevleri, tüm online DLC'ler.

Kısacası oyunu yıllarca oynayıp gezseniz bile tüm yazıları Türkçe olarak göreceksiniz. Üzerinde onlarca kişinin aylarca çalıştığı bu çeviri projesi GTA 5'in en büyük ve kapsamlı çeviri projesidir.

GTA TR ekibinin hazırladığı kurulum yaması, TechnoGame'in çevirilerini oyuna aktarma işlemini son derece basitleştirme amacıyla üretilmiştir. Eskiden yalnızca manuel olarak kurulabilen dil dosyaları, artık otomatik bir şekilde oyuna aktarılabiliyor. TechnoGame ekibi çevirileri güncelledikçe GTA TR kurulum yaması da güncellenecektir. Güncelleme geçmişini sayfanın aşağısında bulabilirsiniz.

Çeviriler TechnoGame ekibi tarafından hazırlanmıştır. GTA TR ekibi yalnızca kurulumu kolaylaştırmak için otomatik kurulum yamasını hazırlamıştır.

Kurulum Talimatları

İndir

Adım 1: OpenIV programını indirin, bilgisayarınıza kurun ve açın. GTA V'in "Windows" platformunu seçin. GTA V dizinini sorduğunda GTA V'in bilgisayarda kurulu olduğu dizini seçin.

Adım 2: Program açıldığında, yukarıdaki menüden "Tools" sekmesine gelip "ASI Manager"a tıklayın, "ASI Loader" ve "OpenIV.ASI"deki "Install" tuşuna tıklayarak ikisini de kurun.

Adım 3: Tekrar "Tools"a gelip "Package Installer"a tıklayın. İndirmiş olduğunuz ".oiv" uzantılı yama dosyasını seçin, "Install"a tıklayın. Ekrana iki seçenek geldiğinde "mods folder" seçeneğini seçin.

NOT: Kurulum birkaç dakika sürecektir. Lütfen sabırla bekleyiniz.

Sık Sorulan Sorular

1Yamayı nasıl güncellerim?
Güncelleme işlemi için, OpenIV programında "Edit Mode"a girip "mods" klasörünü silin. Bu işlemden sonra yama kurulumunu baştan yapmanız, aynı işlemleri gerçekleştirmeniz yeterlidir.
2Oyun güncellemesinden sonra oyuna giremiyorum!
OpenIV programında "Edit Mode"a girip "mods" klasörünü silin ve tekrar yama kurulumu yapınız.

Sorun çözülmediyse, "mods" klasörünü silip yamayı tekrar yüklemeden oyuna girmeyi deneyiniz.

Eğer sorun hala devam ediyorsa problem yamadan kaynaklı değildir veya kurulumu orjinal dosyalarınızın üzerinde yapmış ("mods" klasörünü seçmemiş), ve yamadan kaynaklı bir problem oluşmuştur. Oyun dosyalarınızı doğrulama işlemini gerçekleştiriniz.

Eğer sorunu çözemediyseniz, Facebook sayfamızdan destek alabilirsiniz.
3Yamayı kurarsam GTA: Online'da ban yeme riskim var mı?
Hayır, ban yeme ihtimaliniz yoktur.
4Yama oyun dosyalarımı değiştirecek mi?
Hayır. Yama, oyun dosyalarınızı etkilemeyecek bir şekilde dizayn edilmiştir. Kesinlikle orijinal dosyalarınızı bozmaz. Ancak kurulum yaparken "mods folder" seçeneğini seçmeyi unutmayın. Aksi taktirde oyun dosyalarınızın üzerinde kurulum yapılacaktır.
5Yamayı nasıl devre dışı bırakırım / kaldırırım?
Yamayı kaldırmak için OpenIV programında oyun dizinindeki "mods" klasörünün adını değiştirmeniz devre dışı bırakır, silmeniz ise yamayı tamamen kaldırır.
6Oyuna giremiyorum, sorun yaşıyorum!
Yamayı OpenIV programından yine "mods" klasörünü seçerek tekrar kurunuz.

Sorun çözülmediyse, OpenIV programındaki "mods" klasörünü silip, tekrar kurulum yapınız.

Sorun hala çözülmediyse, "mods" klasörünü silip yamayı tekrar yüklemeden oyuna girmeyi deneyiniz.

Eğer sorun hala devam ediyorsa problem yamadan kaynaklı değildir veya kurulumu orjinal dosyalarınızın üzerinde yapmış ("mods" klasörünü seçmemiş), ve yamadan kaynaklı bir problem oluşmuştur. Oyun dosyalarınızı doğrulama işlemini gerçekleştiriniz.

Eğer sorunu çözemediyseniz, Facebook sayfamızdan destek alabilirsiniz.
7Kurulumu yaparken "mods folder" yerine "Game folder"ı seçtim. Sorun çıkar mı?
Kurulum yaparken kurulum olarak "mods" klasörünü seçmeniz, orijinal GTA V dosyalarınızı korumanıza olanak sağlar. Yamadan kaynaklı herhangi bir sorun yaşadığınızda kolayca "mods" klasörünü kaldırarak orijinal dosyalarınıza dönebilirsiniz.

"Game folder" yani oyun dosyasını seçtiğinizde Türkçe dil dosyaları direk orijinal oyun dosyalarınızla değişir. Yani bir anlamda backup almamış olursunuz. Bir sorun yaşadığınızda orijinal oyun dosyalarınızı tekrardan indirmeniz gerekebilir.
8Farklı bir çeviri yaması kullanıyorum, bunu yüklersem sorun yaşar mıyım?
Farklı bir yama kullanıyorsanız, bu yamayı kurmadan önce, kullandığınız yamayı kaldırmanız gerekmektedir.
9Oyunum güncel değil, kurarsam sorun yaşar mıyım?
Sorun yaşama ihtimaliniz vardır, yüklenme ekranında oyunun kapanması gibi problemler yaşayabilirsiniz. Lütfen oyunun en güncel versiyonunu kullanınız. Aşağıdaki güncelleme geçmişinde hangi versiyonun hangi sürümle uyumlu olduğunu görebilirsiniz.
10Yama dosyası neler içeriyor? Bilgisayarıma virüs bulaşır mı?
Yamamız, çeviri dosyalarını oyun dizinindeki gerekli alanlara taşıma işlemini otomatikleştiren bir araçtır. Tüm çeviri dosyaları TechnoGame'in hazırlamış olduğu dosyalardır. Gerekli dizinlere kopyalama işlemi için hazırladığımız script dışında değiştirilen veya eklenen dosya yoktur. Bilgisayarınıza virüs bulaşma ihtimali yoktur.
11Yamayı kimler hazırladı?
Yama kurulumunu GTA TR ekibi hazırlamıştır. Çeviriler ise TechnoGame ekibi tarafından hazırlanmıştır. İşte tüm emeği geçenler:

Proje Yöneticisi: Nurullah AKTAŞ
Programcılar: Nurullah Aktaş
Reklam ve Tanıtım: Tayfun Kumaş
Tasarım ve Kurgu: Alper Tunga Öğüt, Ferdi Öztürk, Onur Kaplaner, Doğan Can Adıgüzel
Test Ekibi: Nurullah Aktaş, Oğuz Gürsel, Furkan Akbaş, Tayfun Kumaş, Bilal Ön, Enes Kaşıkcı, Sadık Kılıç, Cem Güllü, Tolga Dernek, Gökhan Uçar, Kaan Uçar, Alican Sağlam, Enes Çakır, Alper Çiftci, Doğukan Özütürk, Batuhan Akyol
Çevirmenler: Oğuz Gürsel, Ayça Öğüt, Nurullah Aktaş, Halil Yetkin, Doğukan Özütürk, Furkan Akbaş, Kaan Uçar, Gökhan Uçar, Ali Ekber Ağzıbüyük, Enes Çakır, Kerim Can Ulusu, Murat Gençoğlu, Alican Sağlam, Batuhan Gengönül, Berker Atak, Enes Kaşıkçı, Kaan Karaaslan, Kuzey Berat Osmanağaoğlu, Mert Mesut Demir, Mete Alkan, Bilal Ön, Cem Güllü, İnan Madak, Murat Kuvvetli, Mehmet Eray Nalbantoğlu, Ertan Yıldırım, Doğa Can Yanıkoğlu, Mervan Savğa, Süleyman Selçuk Sevim, Yusuf Çiftçibaşı
12TechnoGame ekibine nasıl destek olabilirim?
Grand Theft Auto V gibi büyük bir oyunu aylar süren uğraşlar sonucu hiçbir kar amacı gütmeden insanların kullanımına sunan TechnoGame'e destek olmak ve ayakta tutmak istiyorsanız kendilerine bağış yapabilirsiniz.

Bağış yapmak için Technogame.net anasayfasında sağ tarafta banka hesap numaralarını görebilir ve PayPal üzerinden bağış yapabilirsiniz.
13GTA TR ekibine nasıl destek olabilirim?
Bize en büyük desteği olumlu yorumlarınızla veriyorsunuz :) Sizin desteğinizi gördükçe GTA topluluğuna daha büyük fayda sağlamak için motivasyonumuz artıyor. Ayrıca site giderlerini karşılamamıza yardımcı olmak için reklam engelleyici (Adblock) yazılımlarını sitemiz için devredışı bıraktığınızda, bize çok büyük bir destek sağlamış oluyorsunuz. Teşekkür ederiz.

Güncelleme Geçmişi

v1.3 (Build 757.4 Online 1.34) - 10 Haziran 2016 | Yeni gelen Finance and Felony güncellemesinden sonra yamanın çalışmaması problemi giderildi.
v1.2 (Build 617. Online 1.32) - 12 Şubat 2016 | Yaklaşık 750 satır Türkçe'ye çevrildi. Karin Sultan RS ve Bravado Banshee 900R araçları çevrildi. Ayrıca yeni gelen "Drop Zone Adversary" modu ve "Be My Valentine" güncellemesi çevrildi, yamaya eklendi.
v1.1 (Build 573 Online 1.31) - 19 Ocak 2016 | TechnoGame, otomatik çeviri yamamız yayınlandıktan 4 gün sonra, üzerinde saatlerce çalışarak hazırladığımız çeviri yamamızı kullanıp, kendileri yapmış gibi değiştirerek ve yeni çeviriler ekleyerek kendileri de bir otomatik çeviri yaması oluşturdu. Bu güzel gelişmeye vesile olduğumuz için mutluyuz. Sadece "fikir" için bile olsa bir teşekkür beklerdik, ama olsun canınız sağolsun. :) GTATR yaması da tüm güncel çevirileri içerecek şekilde yenilendi. Yeni çevirisi yapılan Lowrider, Executives and Other Criminals, Halloween, GTA Online Festive Surprise güncellemeleri yamamıza eklendi.
v1.0 (393.2 Online 1.28) - 15 Ocak 2016 | TechnoGame tarafından yayınlanmış son çeviri dosyalarını içeren (Build 393.2 Online 1.28 ) otomatik kurulum yamasını sonunda bitirdik ve indirmeye açtık. Hikaye ve Online, Türkçe font dosyaları, Heist, tüm diğer DLC ve güncellemeler otomatik kuruluma eklendi.

Görseller

 103 Comments

 1. Hakan dedi ki:

  Playstation 4 için neden çıkarılmadı şuan öyle bir çalışma varmı ?

 2. Benn Beckman dedi ki:

  Ekibe gerçekten teşekkür ederim emeğinize sağlık

 3. erekbe dedi ki:

  onlinede görevlerde verilen komutlar ingilizce onlar türkçe olmalı yoksa görevi yapamıyorum mesela heist görevlerinde en altta şu noktaya git derken ingilizce

 4. caglar dedi ki:

  teşekkür ederim oyunu Türkçe olarak da bitirmek ayrı bir zevk veriyor hele o küfürler aman Allahım 😀

 5. aa dedi ki:

  yapmayın arkadaşlar oyun bozuluyor

 6. mert dedi ki:

  teşekkür ederim işinizi iyi yapıyorsunuzü

 7. isimsiz dedi ki:

  1.33 sürümünde çalışıyomu?

 8. avnican dedi ki:

  gta5.oiv dosyasını seçtikten sonra installer aşamasında open ıv çalışmayı durdurup sonlanıyor nasıl bir çözüm bulabılırım bu soruna

  • Murat L. dedi ki:

   “ASI Loader” ve “OpenIV.ASI”yi kurduğunuzdan emin olun. Sorun çözülmezse OpenIV’u kaldırıp, işlemleri doğru olarak yaparak baştan kurmayı deneyebilirsiniz.

 9. ertan dedi ki:

  adamin dibisiniz açiklama gerçekten süper yapmişsiniz teşekkürler

 10. AkalınGame dedi ki:

  adamsınız lan emeginize saglık.

 11. yahya akan dedi ki:

  gta v online a yamayla girersem ban yemem değilmi çünkü gta v de modlar ban sebebi ?

 12. Berkay Tokatlı dedi ki:

  kolay gelsin ben son admda (adım4) bir hata alıyorum ‘the ınstallatıon faıled – a fatal error occurred during installatıon.Please check log file for errors details’ acaba yardım edermısınız?

 13. FX___ MN dedi ki:

  YENİ GÜNCELEME GELDİ GTA 5 E YAMA ÇALIŞMIYO: oyundan atıyo(mod klasörünün adını deyiştirince gayet rahat giriliyo )

 14. Murat Ceylan dedi ki:

  neden tek indirme seçeneği koyarsınız anlamam! rica etsem başka indirme seçeneği de eklermisin? teşekkürler

  • Murat L. dedi ki:

   Asabi olmanıza gerek yok, istemeniz yeterli 🙂 İndirme yolunu siteden direkt indirme olarak değiştirdik.

 15. Nuri dedi ki:

  yeni sürümü indirim kurdum hikaye moduna sorununuz giriyor ama online moda geçerken “Yeni bir indirilebilir içerik paketi indirildi ve yüklendi. Grand Theft Auto V e’ dönülüyor.” diyor ve hikaye moduna geçiyor.

  • Murat L. dedi ki:

   Oyuna küçük bir güncelleme daha geldi. Güncellemeleri kontrol edip, varsa indirip tekrar girmeyi dener misiniz?

   • Nuri dedi ki:

    bu sabah gelen güncellemeyi yaptım şu an herhangi bir güncelleme yok zaten mods klasörünü sildiğinde online a girebiliyorum tekrar kurduğumda aynı sonucu alıyorum

    • Nuri dedi ki:

     Çözüldü: sıkıntı benim yüzüm denmiş kurulum yaparken windows seçeneğini seçmemişim videoyu izleyince fark ettim sorun çözüldü hikaye modu da online da sorunsuz çalışıyor.

 16. selim dedi ki:

  technogame yaması çalışmıyordu burdaki çalışıyor bundan sonra burdan indiriyorum çok teşekkürler !!

 17. Barış Özkan dedi ki:

  Eline sağlık kardeş hep güncel tut en azından hikaye moduna devam edebilelim. Eline sağlık

 18. KaRaGoLGe dedi ki:

  Türkçe yama ile online kısımda şirketi aldıgımızda malesef npc lerde yazılar çıkmıyor mods klasörünü kaldırınca düzeliyor bu durum farkındayım türkçe olmadıgı için böyle küçük bi hata mevcut ama bu durumun türkçe olması hakkında bi fikriniz varmı. Yamaya gelince sorunsuz çalışıyor elinize saglık güncelleme yaptıgınız için

 19. KAAN dedi ki:

  Bende çalışmayı durdu hatası veriyor lütfen yardım edin

 20. Kerem dedi ki:

  Online de ban yeme riski yok değilmi?

 21. Dalinaro dedi ki:

  Arkdadaşlar çalışmayı durdurdu hatası veriyorsa, mods klasörünü silin tekrar baştan aynı işlemleri yapın düzeliyor ben öyle çözdüm

 22. KAAN dedi ki:

  ben yaptım aynısını oyuna girince dala ingilizce görünüyor

 23. Son tava bükücü dedi ki:

  Selam arkadaşlar ben dün gta V fitgirl sürümünü indirdim bu yamayı kursam bir sorun yaşar mıyım lütfen acil cevap verebilirseniz çok sevinirim.

 24. alihan dedi ki:

  abi yamyı kurdum youna girdikten sonra oyuncu kontrolleri değiştirlimiş diyo kendin kontrol yap oyuna girmiyo yardımcı olurmsunuz

 25. Mert dedi ki:

  ben yaptım oldu. emeği geçen herkese teşekkürler

 26. gokalp dedi ki:

  oyun hala ingilizce :/

 27. Tamer dedi ki:

  Merhaba, bu güncellemeleri nereden edinebilirim?

  • Gyurox dedi ki:

   Oyunun orjinalse zaten otomatik güncelleniyordur, eğer korsan kullanıyorsan oyunun versiyonuna göre olan çeviriyi bulmalısın.

 28. Arda dedi ki:

  Tekrar “Tools”a gelip “Package Installer”a tıklayın. İndirmiş olduğunuz “.oiv” uzantılı yama dosyasını seçin, “Install”a tıklayın. Ekrana iki seçenek geldiğinde “mods folder” seçeneğini seçin.
  yazmışsınız ama gtav in kurulu oldugu yerde .oiv uzantılı bişey bulamıyorum yardımcı olur musunuz

  • Murat L. dedi ki:

   Kurulum talimatını yanlış anlamışsınız. 1. adımda belirtildiği gibi OpenIV’i ilk kez kurduğunuzda istenen GTA V kurulum dizinini OpenIV’e giriyorsunuz. 3. adımda bahsedilen “.oiv” dosyası sitemiz üzerinden indirdiğiniz yama dosyasıdır. Talimatları tekrar okursanız kurulumu kolayca yapabilirsiniz.

 29. Mert3 dedi ki:

  Harika bir çalışma!.. Emeği geçen herkese çok teşekürler!

 30. redschool dedi ki:

  işlemleri yaptım tek tek şöyle bir hata verdi

 31. Mehmet Ar dedi ki:

  finance and felony güncellemsi ile alakalı olarak:
  -Hızlı erişim menüsünde bir çok seçeneğin yazıları görünmüyor
  -Şirketinize gittiğinizde koltuğa otur vs gibi seçenekler çıkmıyor
  techno game gta türk ve buradan ayrı ayrı denedim manuel kurulumda dahil hepsi aynı hataları verior.

  • Murat L. dedi ki:

   Problem, oyundaki çevirilerin büyük bir çoğunluğunu içeren bir dosyanın güncellenmesinden kaynaklı. Bu dosyaya yeni metinler eklendiği ve henüz TechnoGame çevirileri son dosyadaki metinleri içerecek şekilde hazırlamadığı için yeni eklenen metinler oyunda gözükmüyor. Bunun için TechnoGame’in çevirilerini güncellemesini beklememiz gerekli.

 32. Çılgın Man dedi ki:

  Siz varya adamın löpcüğüsünüz löpçüğü 😀 Çok sağolun. Çok işime yaradı :))

 33. Burak dedi ki:

  Gayet sorunsuz açılan oyun, Launcher’dan ötesine geçmiyor şu an! Ayrıca dediğiniz gibi mods silinince de hiçbir şey eskisi gibi olmadı. Oyun açılmıyor, bu işlemlere bulaşmadan önce açılıyordu.

 34. Burak dedi ki:

  Şimdi sizin yüzünüzden baştan oyun yüklemekle mi uğraşacağım!? Maden var böyle oyunu komple bozabilme riski bunu burada, baştan belirtin. Ya da beceremeyeceğiniz işlere kalkışmayın! Ulan varya nasıl sinirlendim, yok yere çalışan şey de bozuldu.

  • Murat L. dedi ki:

   Merhaba, problem yaşamanıza üzüldük. Eğer kurulum talimatları bölümündeki adımları atlamadan uygularsanız, oyunun komple bozulma riski yoktur. Bir problemin yaşanıp yaşanmadığını son güncelleme ile de kontrol ettik, bir sorunla karşılaşmadık. Oyunu “mods” klasörüne kurmadığınızda bu tip sorunlarla karşılaşma ihtimaliniz var, talimatları dikkatlice okuyup kurulumu yaparsanız bir problemle karşılaşmazsınız.

   • Burak dedi ki:

    Tüm talimatlara harfiyen uydum, zaten düzgünce açıklanmış, zor bir tarafı da yok. Talimatlarda denildiği gibi “mods” klasörü seçeneğini seçtim. Launcher’dan sonra açılmamaya başladı, tekrar aynı işlemleri baştan yaptım, değişen bir şey olmadı. Sonra “mods” klasörünü sildim, yine değişen bir şey olmadı. Artık oyun açılmıyordu. Ben “mods” seçeneğini seçmiş olmama rağmen, programın onun gereğini yapmama ihtimali? Ve en önemlisi bu sorunun çözümü nedir? “mods” klasörü silmeden önce de boştu! Onu seçmiş olmama rağmen.

    • Burak dedi ki:

     Sorun daha sonra steam üzerinden dosyalar doğrulandıktan sonra da devam etti, bir aç-kapa yapıp tekrar deneyince enteresan şekilde düzeldi.

 35. Hüseyin dedi ki:

  Sanırım güncelleme geldi oyuna türkçe yamada bozuldu haliyle güncelliyecekmisiniz ?

  • Murat L. dedi ki:

   Türkçe yama son güncelleme ile uyumludur, yama için güncelleme işlemlerini yaparak kullanabilirsiniz. (Yamayı kaldırıp tekrar kurmak gerekli.)

 36. Revipub dedi ki:

  1.35 sürümünde türkçe yamada hata alıyorum ve bu sorun genel olduğunu düşünüyorum ..

 37. borankaradeniz dedi ki:

  Yeni güncelleme işe yama falan kalmadı ne zaman düzeltilir acaba?

 38. mert dedi ki:

  gta online da ban yermiyim oyunu yeni aldım ban yemekten korkuyom

 39. Revipub dedi ki:

  Yeni güncellemede yama işe yaramıyor gitti yani biran önce düzeltin yada cevap verin mağduruz yani

  • Murat L. dedi ki:

   Türkçe yama son güncelleme ile uyumludur, yama için güncelleme
   işlemlerini yaparak kullanabilirsiniz. (Yamayı kaldırıp tekrar kurmak
   gerekli.)

   • Xeaste r dedi ki:

    Şu an yamayı indirdim ve ilk defa türkçe yamayı kuruyorum. Yani öncekini kaldıracak bir halim yok :). Gerçekten baya başarılı iş çıkarmışsın afferin

 40. Hakkıcan dedi ki:

  İyi günler acaba 791.2 sürümü ne zaman çıkar ? Teşekkürler

 41. Erhan dedi ki:

  Ps3 e oluyormu nasil yapcam bilgi verirmisiniz admin bey

 42. Hakkıcan dedi ki:

  Ya bari bi cevap verme zahmetinde bulunun bunca kisi aciklama bekliyor bu sektorde tek degilsiniz .farkinda degilsiniz galiba

  • Murat L. dedi ki:

   Merhaba, sektörde tek olduğumuzu iddia etmiyoruz. Zamanımız oldukça yama ile ilgileniyor ve sorulara cevap veriyoruz. Türkçe yamanın son sürümle uyumlu olduğunu önceden belirttik. Her güncellemede olduğu gibi yamayı kaldırıp baştan kurmak gerekli. Yamada yalnızca GTA: Online’da çeviri sıkıntıları yaşanabilmekte. Bunun için ise oyunun çeviri projesini yöneten TechnoGame’in yeni çevirilerini beklemekten başka çaremiz yok.

   • Hakkıcan dedi ki:

    Teşekkürler biz sadece yamayi bekleyenler olarak bilgi istiyorduk bilgiyi aldik sagolun arada bir bilgilendirirseniz cok iyi olur

    • Murat L. dedi ki:

     Biz teşekkür ederiz, bir gelişme olduğunda en kısa sürede yamamızı güncelliyor ve haberdar ediyoruz. Gelişmeleri bu sayfadan veya Facebook sayfamızdan da takip edebilirsiniz.

 43. Ahmet dedi ki:

  Bu yamayı kursam Gta 5 onlinede BAN yeme riskim varmı

 44. Alperen dedi ki:

  Yamayı kaldırıp tekrar kuruyorum, yine aynı şekilde oyun çalışmayı durdurdu diyor veya hikaye moduna geçiyor.

 45. İsmail Bayram dedi ki:

  Kaç senedir bu internet aleminde oyun sitelerinde geziyorum. Bu kadar profesyonelini ilk defa görüyorum herşey çok orjinal teşekkürler..

 46. Vfynex dedi ki:

  Bilader OpenIV Yamayı Kurarken Hata Veriyor Ahanda Böyle Bir Hata : http://textuploader.com/586kz

 47. serhat dedi ki:

  arkadaşlar yamayı orjinal oyuna kurarsam social club online oyun ve oyunun gidişatı gibi oyunu oynayamayacak düzeyde bi zarar verir mi ?

 48. CANZ07 dedi ki:

  gta 5 onlinede yama oluyormu ve sorunsuzmu biran önce cevap vermenizi bekliyorum

 49. Doruk Bulut dedi ki:

  Ben OpenIV indirdim ancak windows’a tıkladıktan sonra GTA5 dosyasına basıyorum ancak gta5 exe yi görmüyor ama gta5 oynayabiliyorum.Yardım edebilir misiniz?

 50. Muammer Coskun dedi ki:

  yama dosyasını indiremiyorum %99 da kalıyor, yardım ?

 51. İsmail Sakıp Kurtar dedi ki:

  saolun

 52. Olcaytuğ Köseoğlu dedi ki:

  sık sorulan sorularda cevabı var ama yeni güncelleme vb. den dolayı online ban yermiyim ve online yazılar çevirilidimi örneğin online heistler

 53. ercan dedi ki:

  slm beyler bu hatayı alıyorum yardımcı olurmusunuz mods u silip tekrar denedim yine aynı hatayı veriyor

 54. Buraktemel dedi ki:

  877 guncellemesıne nezaman uyum saglanır

 55. Tuğkan Gönültaş dedi ki:

  Yeni güncelleme ne zaman gelir acaba ?

 56. I <3 ROBLOX dedi ki:

  VİDEO!! YAPINNN!!!

 57. I <3 ROBLOX dedi ki:

  Ben OpenIV indirdim ancak windows’a tıkladıktan sonra GTA 5.exe nerde bilmiyom lütfn yardm

 58. m3rt dedi ki:

  windows platformu nerde???

 59. Hasan dedi ki:

  Ps4 bu tur bi yama varmidir yada bu yamayi kullanabilirmiyim ?

 60. BaTuHaN dedi ki:

  877 sürümüne ne zaman uyumlu hale gelecek biran önce açıklama yaparmısnız ?

 61. serhat durmus dedi ki:

  Eyvallah kardeşim adamsınız

 62. Hasan Uygur dedi ki:

  yama v1.36 surumuyle uyumlumudur

 63. Akın dedi ki:

  Güncellesene oc

 64. Tarık Sarıdoğan dedi ki:

  13 aralık 2016 güncellemesiyle beraber yamadan kaynaklı story mode açarken çalışma durduruldu hatası veriliyor.Kaldırıp tekrar kurdum değişen bir şey olmadı.Bilginize yamaya güncelleme gerekiyor

 65. Ken dedi ki:

  Yama iyi güzel ama online

 66. Ken dedi ki:

  Selam yama iyi güzel ama online moda giremiyorum. Bu daha önce kullandığım GTA5 Türkçe yamasından söz konusu olabilir diye diğer yamaya ait bütün bilgileri sildim ve kaydındım sadece sizin modunuzu kullanıyorum ama hala online moda girilince, karakter yaratma ekranına gelmeden oyundan atıyor. Bu neden olabilir acaba? Oyun son güncellemeleri de yapılmış bir Steam oyunu.

 67. Resül DEMİRCİ dedi ki:

  Yamayı yazdığınız gibi kurdum ama oyun Rusça açılıyor.
  Başka bir çözümü varsa paylaşırsanız sevinirim.
  Takipteyim.

 68. Mert dedi ki:

  yamayı yükledikten sonra oyun komple simsiyah oluyor yardım ederseniz sevinirim

 69. Anıl Yıldız dedi ki:

  Hocam kolay gelsin.
  Eski sürüm yamalarınıza nasıl ulaşabilirim? 678.1 için olan yama lazımda bana 🙂

 70. Ibrahim Kurtkaya dedi ki:

  Peki ben GTA 5 Online oynuyorum bu yamayı kurarsam ban yeme şansım varmı ??

 71. Hamza Altıntaş dedi ki:

  1.37 Sürümü ile gelen güncellemede ”Yeni Muhalif Modlar Açıldı: Martinin davetini kabul edin” uyarısı ekranın sağ üst köşesinde hiç durmadan geliyor ve oradan hiç gitmiyor yani ‘E’ ye basıpta bir görevi açamıyoruz… Ne yapmamız gerekiyor ? Lütfen acil çözüm

 72. ömer murat keleş dedi ki:

  adamsınız gta türk ekibi saolun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir