Grand Theft Auto V: Letter Scraps (Mektup Kalıntıları)

Grand Theft Auto V’te oyun içinde farklı bölgelerde toplanabilir Letter Scraps (Mektup Kalıntıları) bulunuyor. Bu parçalar küçük ve parlayan öğelerdir. İyi gizlenmiş olurlar (binanın içlerine, araç altlarına vs.). Yanlarına gittiğinizde kağıt parçasının rüzgarda hareket etme sesini duyarsınız. Otomatik kayıt özelliği aktifse her birini aldığınızda oyun otomatik olarak kaydolur. Bu kalıntıları her karakter ile toplayabilirsiniz.

Hikayesi:

Bu mektup kalıntılarının arkaplanında yatan bir takım detaylar var. San Andreas’ta yaşayan oyuncu Leonora Johnson isminde bir kadın öldürülmüştür. Bu mektup parçaları ise katilin yazdığı itirafın parçalarıdır. Olayın gizemini çözmek için bu kalıntıları toplamanız gerekmektedir.

Topladıktan Sonra (Spoiler İçerir):

50 adet Letter Scraps topladığınızda 4 sayfalık mektup katilin kimliğiyle açığa çıkacaktır. İşte Türkçe ve İngilizce olarak mektubun tüm sayfaları ve yazanlar:

Türkçe

İngilizce

Mektubu tamamladığınızda, A Starlet in Vinewood isminde yeni bir görev açılacaktır. Açılan görevi yalnızca Franklin yapabilmektedir. Görevde Franklin, katil Peter Dreyfuss‘un evine gider. Katil ile karşı karşıya geldiğinde Franklin onu öldürüp öldürmeme seçeneğine sahiptir. Kovalayıp öldürmeyi seçmek görevi tamamlar, bıçak ile öldürmeniz altın alarak tamamlamanızı sağlar.

Tüm Letter Scraps Yerleri:

İpucu / Bilgi:

  • Topladığınız Letter Scrap’ları Rockstar Games Social Club hesabınıza girip GTA V sayfasından Checklist bölümünden takip edebilirsiniz. Açmak için buraya tıklayın.
  • Tüm parçaları toplamaya karar verdiyseniz bir helikopter kullanmak işinizi oldukça kolaylaştıracaktır.
77046
görüntüleme

4.550 oy