Grand Theft Auto V: Gizli Para Paketleri

Grand Theft Auto 5 sularında, denizin altında gizlenmiş 12 farklı gizli para kutusu/çantası mevcut. Bu çantalar ne işe yarıyor derseniz, her birinde bir miktar para bulunmaktadır. Kutuların 11’i su altında uçak, gemi, bot gibi kaza yapmış araçların etrafında bulunur.

Bu paketlere ulaşabilmek için bot veya denizaltı ile bulunduğu noktaya gidebilirsiniz. Paketlere tekrar tekrar gelip birden fazla kez toplayabilirsiniz.

Not: Paket konumuna gittiğinizde, paket her zaman orada olmayabilir. Konumda paket görünmüyorsa, hızlı kayıt ile oyunu kaydedip, çıkış yapıp tekrar kayıttan başlatmayı deneyebilirsiniz.

Tüm Gizli Paketlerin Yerleri:

PALETO COVE ($12,000)

Bu paket okyanusun derinliklerinde kaza yapıp sulara gömülmüş bir uçağın enkazında bulunuyor. Uçak ikiye ayrılmış, paket kuyruk kısmının ön taraflarındadır.

NORTH CHUMASH ($12,500)

Başka bir uçak enkazının içinde bulunur. Uçağın içine girmek için altına doğru inin.

ZANCUDO ($9,000)

Bu paket bir gemi enkazının üstünde bulunur.

PACIFIC BLUFFS ($25,000)

Tüm paketler içinde en çok para olan pakettir. Tekrar tekrar gelip almak isteyebilirsiniz. Bir denizaltı enkazının giriş kapağının yanında bulunuyor.

LOS SANTOS DOCKS ($11,000)

Los Santos rıhtımının güneyinde, bir tanker gemisinin enkazının içinde bulunur. Enkazın içine yüzün ve yerde duran kutuyu göreceksiniz.

BANNING ($7,500)

Dalış eşyaları gerektirmeden kolayca bulabileceğiniz bir kutu. Batık büyük mavnanın üstünde bulunur.

MURRIETA FIELDS ($16,500)

Bu paket su altında başka bir batık geminin altında duruyor. Sol tarafa doğru yüzün ve paketi bulun.

PALOMINO HIGHLANDS ($7,000)

Batık bir vapur gemisinin sağ tarafında durmakta.

TATAVIAM MOUNTAINS ($20,000)

İkinci en yüksek para bulunduran paket. Patlamış bir geminin içinde bulunuyor. Kutuyu bulabilmek için patlamanın olduğu yerin etrafında biraz gezin.

RON WINDS ALTERNATE ($10,000)

Kaza yapmış bir askeri araçta bulunur. Bulmak için bayağı derine inmelisiniz.

PALETO BAY ($8,000)

Son denizaltında bulunan paket. Bu bölge köpekbalıkları tarafından kuşatılmış. Kaza yapmış bir uçağın altında yerde durmakta. Uçağı farketmek biraz zor olacak çünkü kayalık oluşumu gibi görünmekte. Almak için denizaltı kullanmanızı tavsiye ederiz yoksa köpekbalıklarına yem olma ihtimaliniz yüksek! 🙂

ALTRUIST CAMP ($25,000 x2)

Bu paket yalnızca Altruist Camp’ta Trevor dört kurbanı teslim ettikten sonra alınabilir. Son Alturist Camp görevinde, çatışma sırasında kampta iki farklı ortaya çıkar. İkisini de aldığınızdan emin olun çünkü bu iki paket bir daha ortaya çıkmaz.

334954
görüntüleme

4.746 oy