GTA 3'te başarımlar (achievements) veya kupalar (trophy) Windows PC, Xbox, PlayStation ve Nintendo Switch için geçerli olan bir başarı ve ödül sistemidir. Oyunun PC platformunda, Steam, Epic Games ve Rockstar Games Launcher sürümünde başarımlar The Definitive Edition sürümüyle gelmiştir. Farklı oyun platformlarında, oyunlarda belli başlı başarıları gerçekleştirdiğiniz takdirde başarılarınız bu ödüllerle taçlandırılır. Elde edilen başarıların/ödüllerin/kupaların, zorluk seviyeleri değişkendir. Bu sayfada, 2021'de PS5, PS4, Xbox Series X|S, Xbox One, Nintendo Switch ve Windows PC için çıkmış olan GTA III: The Definitive Edition'ın Başarılarının ve Kupalarının tam listesini bulabilirsiniz.

Yeni GTA 3 remastered sürümü, PlayStation'a özel Platinum Trophy'nin yanı sıra, kilidi açılabilen toplam 44 başarım içeriyor. Grand Theft Auto III başarımlarını ve kazanmak için sağlanması gereken koşulları bu sayfada bulabilirsiniz.

Oyunda hile kodları aktif edildiğinde başarım kazanılması mümkün olmamaktadır. Bu yüzden başarımları kazanmak istiyorsanız hile kodlarını kullanmamanız gerekmektedir.

Grand Theft Auto III: Başarımlar

= Normal Başarımlar

Normal başarımların görseli renkli olarak gösterilir.
Grand Theft Auto III: Başarımlar

= Gizli Başarımlar

Gizli başarımların görseli renksiz olarak gösterilir.

Başarım Listesi

784
görüntüleme

4.73 oy