Yeni Nesil GTA 5 Neler Getiriyor?

GTA5 Screenshot3

PS4, xBox One ve PC için güncellenerek gelecek olan GTA 5’te ne gibi yenilikler bizi bekliyor? Tabii ki tüm yenilikleri oyun çıkana kadar bilemeyeceğiz fakat şimdiden öğrenilen bilgiler mevcut. Gelin yayınlanmış bilgiler ve fragman üzerinden gelecek yenilikler hakkında edinilen bilgilere ve hakkındaki dedikodulara göz atalım!

1. Oyunda her şey daha iyi görünüyor!

Oyunda grafik kalitesi mükemmel boyutta! Artık 1080p çözünürlüğünde bir GTA 5 oynayabileceğiz. Ayrıca modellemeler ve dokular geliştirilmiş, efektler ve detaylar arttırılmış. İşte eski ve yeni nesili kıyaslayan bir video;

2. Çekiç kafalı köpek balıkları!

Yeni bir köpek balığı türü ile karşı karşıyayız! Çekiç kafalı köpek balığı!

GTA 5 Çekiç Kafalı Köpek Balığı

3. Kediler, yeni köpek cinsleri, yeni hayvanlar!

Oyunda kedilerin yanı sıra yeni köpek cinsleri de yer alacak. Eski nesilde görülmemiş başka hayvanların da yer alacağı söylentiler arasında. İşte yayınlanan fragmanda kedinin görüldüğü yer. Burada çok rahat anlaşılmasa da buraya tıklayıp, fragmanı açıp, 0:44 saniyesine bakarsanız oradakinin bir kedi olduğunu rahatça görebilirsiniz.

GTA 5 Fragman Kedi

4. Karakter değiştirmede yeni mekanlar

GTA 5’te bildiğimiz gibi ana karakterler arasında geçiş yaptığımızda karakterin her seferinde farklı bir yerde bir işle meşgul olduğunu görürürüz. İşte bu yerler ve yapılan işlerin sayısı yeni nesille artacak.

GTA 5 Yeni Karakter Değiştirme Mekan

5. Trafik!

Eğer İstanbul trafiğinden güç bela kurtulup, kendinizi eve atıp rahatça bir GTA 5 oynamak istediyseniz bu yeniliğe pek sevinmeyebilirsiniz, artık oyunda işlek bölgelerde, bazı saatler trafik eskisine göre oldukça yoğun olacak. Yani trafik sizi oyunda da rahat bırakmayacak. 🙂

GTA 5 Trafik

6. Daha fazla insan!

Los Santos sokaklarında artık daha fazla vatandaş göreceğiz. Caddeler artık daha kalabalık, daha canlı!

GTA 5 Yeni İnsanlar

7. Yeni arabalar!

Fragmanı detaylıca inceleyenler fragmandaki bazı arabaların eski nesilde olmadığını söylüyor. Bu da demektir ki yeni arabalara bineceğiz!

GTA 5 Yeni Arabalar

8. Araba içi detaylar!

Araba içi dekorasyonlar eskisine göre çok daha iyi görünüyor. Artık arabaların gösterge panelinde gerçek RPM ve hızı görebileceğiz.

GTA 5 Yeni Araba Detay

9. Video Editör!

GTA 5’in Steam sayfasında yazdığı üzere oyun içinde harika filmler çekmemizi sağlayacak olan yeni bir video düzenleme aracı da bizi bekliyor!

15027
görüntüleme

4.34 oy