Oyun Satış Sitelerinde GTA 5 PC Ön Siparişte!

GTA V Karakterler

Bir süredir farklı farklı oyun satış siteleri GTA 5’in PC versiyonunu sitelerine ön sipariş olarak ekliyor. Amazon Almanya, Amazon Fransa, GamesOnly, Gameholds siteleri bunlardan birkaçı. Bazı sitelere yanlışlıkla konulup sonradan kaldırıldı. Çoğu sitede fiyat 60 Euro olarak belirlenmiş, bazılarında indirimli. Çıkış tarihi olarak da farklı farklı tarihler yer alıyor. Gameholds adlı site 31 Mart 2014 olarak belirtmiş.

Son ön sipariş haberi de İsveç’ten. İddialara göre Elgiganten adlı dağıtıcı firma GTA 5 PC için ön siparişi bu Cuma günü açacakmış. Bilginin İsveç mağazalarından yüksek düzeyde bir yöneticiden edinildiği iddialar arasında. Bu gelişmeyle beraber PC versiyonunun çıkacağı daha da gerçekçilik kazanacak. Sonuçta bir firma hiç bir şey bilmeden anlamsızca bir oyunu ön siparişe koymaz.

Gameholds sitesindeki GTA 5 PC ön siparişi.

Gameholds sitesindeki GTA 5 PC ön siparişi.

Bu sıralar GTA 5’in PC versiyonuyla ilgili farklı farklı detaylar ortaya çıkıyor. Yakın zamanda oyunun 150 sayfalık log raporlarında DirectX 11‘in izlerine rastlanmıştı. Ne kadar çok kanıt olsa da Rockstar, hala inatçılık yaparak resmi bir PC duyurusu yapmadı. Ne kadar çok istesek, heyecanlansak, inansak da elimizden beklemekten başka bir şey gelmiyor şimdilik.

3386
görüntüleme

3.52 oy