GTA Shine o’Vice Artık Türkçe!

İçişleri Bakanlığı’ndan GTA 5’li Video!
14 Mayıs 2019
GTA Online’a Casino Güncellemesi
10 Ağustos 2019

Rockstar Games‘in seneler önce geliştirdiği ve aradan 17 sene geçmesine rağmen ilk günkü kalitelisini koruyan Grand Theft Auto Vice City için hazırlanan geniş kapsamlı mod olan Shine o’Vice‘ın Türkçe yaması Tayyip Yücel tarafından yayınlandı.

GTA: Shine o’Vice‘dan kısaca bahsetmek gerekirse; Grand Theft Auto Vice City‘den 1 sene sonraki olayları konu alan, Tommy Vercetti başta olmak üzere orijinal Vice City karakterlerinin gidişatını bize göstererek kurgulanan bir moddur.

Yeni görevlerin, araçların, silahların ve Vice City kültürüne uygun bir şekilde 1985 Miami‘sine uygun olarak tasarlanan grafikleri ile bizi hem o günlere götürüyor, hem de özlenen Vice City açığını kapatmaya birebir gereken etkiyi yaratıyor.

GTA Shine o’Vice modunun Türkçe yamasını buradan indirebilirsiniz. İndirdiğiniz dosyadaki american.gxt dosyasını, modun kurulu olduğu yerdeki TEXT klasörüne kopyalamanız yeterlidir. İyi eğlenceler.

GTA Shine o’Vice Modunu İndirin!

Shine o’Vice modunu ilk kez duyan ve indirmek isteyenler ise buradan 290 MB‘lık SOV.exe dosyasını indirebilirler.

Öncelikle buradan günümüz Windows 10 sistemlerinde mouse sorunu olmasın için bu dosyayı indirerek Grand Theft Auto Vice City‘nin kurulu olduğu yere yükleme yaptıktan sonra indirmiş olduğunu asıl mod dosyası olan SOV.exe dosyasını da oyunun kurulu olduğu yere kurarak mod kurulumunu tamamlayabilirsiniz.

Shine o’Vice şu an DEMO aşamasındadır. Mod ilerleyen aylarda tam sürüme ulaşacaktır. Modun resmi konusunu da buradan takip edebilirsiniz.